Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

To prawda powinny zostac odjete, ale poczekajmy az cos skomentuje jak znowu wklei tekst z neta to wtedy znowu ja zglosimy i dostanie bana, chyba ze teraz bedzie sie pilnowac, bo nie wiadomo czy czyta watki na forum. 

Angie1001 ja o tej godzinie przewracalam sie z jednego boku na drugi xd 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Nikt tu nie zagląda prócz kilku osób bo po co jak punktów nie kaja za to xD więc nawet nie wiedzą że o nich piszemy xd zgłosiłam Przed chwilą znowu ale podejrzewam że nic z tym nie zrobią ile można zgłaszać :/

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Szkoda tylko że dali jej upomnienie a nie podjęli punktów. Niekiedy zdarzy się o czymś zapomnieć i trzeba dopisać w drugiej wiadomości ale ta osoba chyba za bardzo zapominają i dzięki temu jest już prawie na pierwszym miejscu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Mama k zglaszaj ja, pod artykulem odnosnie pologu pisze o czymś zupelnie wiec zglaszajcie ja, bo w ten sposob punkty nabija. A to juz jest naprawde chore, nie dosc ze sie wykloca to jeszcze pisze byle co zeby punkty zdobyc

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie wiem czy zauwazylyscie, ale jest tutaj osoba o nazwie mlodafitmama, ktora pisze byle co, bez ladu i skladu i oczywscie nie na temat artykulu. Jest to osoba ktora keidys miala tutaj dwa konta i robila kopiuj wklej pod kazdym artykulem. Zglaszajcie ja. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Widać to dobrze w zakładce produkty pod każdym jest komentarz kopiuj wklej. Inna czcionka. Ja już zglosilam.  Za mało jest to pilnowane skoro każdy robi co chce i przez kilka sekund gotowy komentarz i zero reakcji z żadnej strony . Brak jakiejkolwiek sprawiedliwości na forum względem osób które coś wartościowego chcą na nie wnieść w sensie od siebie a nie z wyszukiwarki .

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Również zgłosiłam. Ale wydaje mi się że "tak moderatorzy pilnują porządku" że ręce opadają. Miały być bany i przestrzeganie "regulaminu" a on jest nagminnie łamany. Sory dziewczyny ale ja po prostu nie mam już siły na to całe dermedicowo. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

nie tylko ty nie masz sił, dziwne, że poprzedniej osobie która dostała upomnienie, nie usunęli punktów. Skoro złamała regulamin to przecież powinni coś z tym zrobić, a teraz widać, że każdy robi co chce.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby