Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Oo no to sporo tych produktow w pudełku było. Ja ostatnio robiłam zamówienie na doz.pl I dostałam właśnie to pudełko co dają do zakupów powyżej 250 zł chociaż żadnego produktu z tych firm co znajdują się w pudełku nie zamawialam i się trochę zdziwiłam ale sporo fajnych rzeczy w nim było.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Ja też mam w domu maskę lbiotica ze śluzem ślimaka ale jeszcze nie używałam 😅 ale super to pudełko 😄 tą maskę do włosów wax z chęcią też bym wypróbowała ☺szczęściara z Ciebie 😄 jeszcze raz gratulacje 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Anateuss2603 mówisz o tym ostatnim podróżnym pudełku ? Ja też to mam też fajne rzeczy w dodali ☺ a pudełko zostawiłam sobie bo ładnie wygląda 😂😈 będzie na jakieś pierdułki co się zawsze przewalają po pokoju ☺

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Tak wlasnie o tym:-) fajne rzeczy i dużo. Byłam w szoku bo tak naprawdę robiłam zamówienie tam bo najtaniej mi wychodziło i jeszcze kod rabatowy miałam i tu taka niespodzianka. Chyba co jakiś czas są te pudełka z innymi produktami. Ja też pudełko zostawiłam może się przyda do czegoś:-D

0 0
zgłoś post
do moderacji
anna936605
Mama
post napisany:

A jak Wam sie dodało do zamówienia to pudelko? Automatycznie czy trzeba je dodawać? Bo ja własnie robię zakupy na doz i wogóle nie widzę informacji o pudełku. Wiem, że trzeba przekroczyć kwotę ale czy trzeba mieć konto do zamówień?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Ja nic nie dodawałam i nawet nie było żadnej informacji że pudełko dodali do zamówienia. Ja zamawialam przez aplikację bo byl kod rabatowy ale jak dodawałam do koszyka na stronie doz.pl to pisało ile brakuje do pudełka. Chociaż ostatnio wychodziłam na stronę i nie było żadnych informacji o pudelku więc może już się skończyły?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Klarita, ta maska jest akurat do jasnych wlosow, ja mam ciemne wiec nie wiem co mam z nia zrobic, bo mi sie nie przyda xd popytam moze wsrod znajomych i sie najwyzej za coa wymienie, bo szkoda zeby sie zmarnowa. Noo ja tu widze, zw niektorw osoby, ktore byly aktywne nawet w nocy, wogole dzisiaj sie nie odzywaja xd

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

No to super niespodzianka z takim zestawem kosmetyków można mieć niezły zapas :) daj znać jak się sprawdza biovax bo jestem ciekawa a ostatnio dostałam odżywkę bez spłukiwania od mamy ale jeszcze jej nie testowałam na sobie.

Burz u mnie nie było mimo że zapowiadali ale z jednej strony morze z drugiej rzeka i tak jakoś zawsze nas omija :D 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Angie1001, napisalam, ze mam pełnowymiarowy produkt xd kiedys tez juz wspominalam o tej masce do wlosow i jest super. Tylko, ze trzeba siedziec z czepkiem na glowie przez 15/20 minut zeby ta maska zaczela dzialac. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

U mnie właśnie coś grzmi za oknem :) anna936605 Teraz w doz nie ma już pudełka. Trzeba czekać na następną akcję. Mniej więcej co 3 miesiące robią. Więc teraz pewnie będzie na jesień :) Aaaa to ja mam też ciemne włosy to nie dla mnie zatem :) Ale firma Wax już się tu powtarzała na forum dlatego zapamiętałam :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby