Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
anna936605
Mama
post napisany:

Hej dziewczyny :) Czy otrzymamy jakieś powiadomienie na maila tak jak w przypadku nagrody? Czy może tutaj będzie coś wyświetlane? Pytam bo pierwszy raz brałam udział w konkursie i jestem ciekawa.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Bedzie informacja na maila, ze konkurs dobiegl konca i za zebrane punkty bedzie mozna wybrac nagrode. Na pewno nie dostaniemy go dzisiaj, bo teraz beda sprawdzany wszystkie punkty czy zostaaly uczciwie zebrane. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Teraz odbywa sie wefyfikacja. Czy nikt nie oszukiwal. Pisal komentarze zgodnie z tematem, nie robil kopuj-wklej itp. Ostatnio zajelo to okolo tygodnia. Pozniej przychodzi wiadomości na e-mail, ze mozna wybrać nagrodę. Wybiera sie nagrodę i czeka na kuriera. :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Dokładnie. Tak jak dziewczyny napisały. Może pójdzie szybciej kto wie teraz raczej nie było oznak że ktoś oszukiwal tamto konto zostało zablokowane od razu jak zostało zgłoszone że było kopiuj wklej więc myślę że więcej mogli też robić na bieżąco. No nic teraz trzeba czekać :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Dobrze wiedziec bo tez bralam pierwszy raz udzial w konkursie. Dokladnie wydaje sie, że nikt nie oszukiwał. Teraz nie ma za bardzo mozliwosci na to a takie kopiuj wklej od razu rzuca się w oczy. Walka była do końca chociaż spodziewałam się bardziej zaciętej walki parę dni przed końcem konkursu niż w ostatniej godzinie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Do późna widziałam aktywność na forum także wydaje mi się że do końca pisano komentarze. Zobaczymy mi też wydaje się że teraz nikt nie oszukiwał bo nie bardzo była taka możliwość przynajmniej mi tak się wydaje ale okaże się jak moderator sprawdzi zdobyte punkty.

0 0
zgłoś post
do moderacji
anna936605
Mama
post napisany:

Ooo nawet nie wiedziałam, że odbywa sie taka weryfikacja. Fajnie, że mi napisałyście i teraz juz wiem. W sumie to nawet lepiej żeby organizatorzy sprawdzili czy wszystko się zgadza i czy punkty zostały nalezycie zebrane. Pozostaje czekanie :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

O super temat bo też jestem bardzo ciekawa. Wiem czemu na weryfikację i na odbiory nagród. Super mi się z wami konkurowało dziewczyny. Mam nadzieję, że będziemy dalej razem aktywne i będziemy dawać sobie dużo inspiracji 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

No tak też jestem zdania że te zdobyte punkty powinny być zawsze weryfikowane. A jeśli chodzi o aktywność to już zauważyłam że znacznie spadła. Większość tematów było skomentowane 9 godzin temu czyli jeszcze przed zakończeniem konkursu. Poza tym o tej porze to widziałam znaczny ruch na forum a tu już cisza się robi pomału :-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Powiem wam, ze jak weszlam po 23 na forum  to te tematy w sekcjach strasznie szybko sie zmienialy. Strona tez w pewnym momencie nie chciala sie zaladowac. Kazsy chcial utrzymac swoje miejsce w rankingu. Ale dobrze, ze konkurs sie skończył, bo mozna kuz normalnie pisac. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic