Nawigacja:
Jak wspominacie Wasze prezenty, które otrzymaliście od swoich pociech?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Jak wspominać ie wasze prezenty, które otrzymaliście od swoich pociech? My czekaliśmy na świętowanie tych dni z utęsknieniem i w końcu doczekaliśmy. Oczywiście prezenty były wykonane własnoręcznie przez Julka z pomocą naszą 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

W tym roku jeszcze bez szału bo sama obecnośc synka jest dla na już prezentem. Ja w imieniu syna dałam czekoladę tatusiowi a mąż w imieniu syna dał mi kwiatki :D Ale w przyszłym roku już będziemy pomagac w prezentach własnoręcznych :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Nasz synek miła już trochę miesięcy, więc dalor ade namalować laurke za pomocą rąk i stopek 😜 Hahhaa muszę trochę pokombinować co wprzyskzym roku, bo już więcej będzie wstanie zrobić. Chociaż pewnie w żłobku już też coś będą przygotowywać 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Synek jeszcze jest za mały ale właśnie w następnym roku może uda się jakiś własnoręcznie wykonany prezent:-D póki co to u nas królowały słodycze ale już nie moge się doczekać jak synek będzie większy i na różne okazje będzie nam robił jakieś laurki czy rysunki.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Ja na pierwszy dzien Matki dkstalam laurke z wspolnym zdjeciem, zyczeniami i odciskiem malutkiej raczki. Oczywiście wykonywali razem z tata, ale barfzo sie wzruszylam. :D Na dzien taty odwdziexzylismy soe w taki sam sposob. :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

U nas tatuś dostał taka zawiszke stopkę z odciskiem i napisem oraz kubek i koszulkę. A ja od chłopaków na dzień mamy dostałam sukienkę o której już dawno myślałam i kwiatki. Za rok będziemy robić własnoręczne malowanki na dzień taty :) póki co narazie te bazgrloy nie przypominają niczego xzd 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ja wolalabym jakby corka zrobila cos sama, swiadomie od siebie, bez pomocy mojej czy swojego taty. Bo teraz nie rozumiała, ze jest cos takiego jak dzien matki, ze trzeba cos zrobic i dac prezent. W przyszlym roku juz bedzie bardziej swiadoma. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Dla mnie to się liczylo to, że mąż spędził wspólnie czas z synkiem i powstało dzięki temu coś wyjątkowego, robionego specjalnie dla mnie. Jak tylko dostałam te laurke to się popłakałam. Nigdy nie sądziłam, że będę płakać przez kartkę z czterema plamami 😂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja pierwszego prezentu od córki doczekałam się jak już sama umiała narysować rysunek. Mój synek jeszcze nie umie rysować ani nic takiego robić więc od niego jeszcze nie miałam prezentu ale poczekam cierpliwie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

U nas przy pierwszym dniu matki Mala miala zaledwie 9 miesięcy, wiec bez pomocy meza niewiele by wyszlo spod Jej reki. Aczkolwiek sam fakt, ze podobno tak wspolpracowala sie dla.mnie przeogromnie liczy. :D oczywiście mie.moge sie doczekać ttch samodzielnych

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15