Nawigacja:
Jak wspominacie Wasze prezenty, które otrzymaliście od swoich pociech?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
klarita
Blogerka
post napisany:

Mnie na razie cieszy że moje dziecko nauczyło się czegoś nowego. To niesamowita radość dla mnie i dla męża móc obserwować jak rośnie nasza pociecha. Na samoręczne laurki i prezenty jeszcze przyjdzie czas. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

Z kazdego prezentu coreczki bardzo sie ciesze. Jak tylko uslyszy, ze ktos ma urodziny czy imieniny, to id razu chce robic laurke. Bardzo lubi malowac i czesto robimy takie laurki dla rodziny. Jeszcze jest za malutka na jakies inne prezenty. No chyba, ze tatus jej w tym pimoze. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Emilia Wakulinska dokłanie moja córka ma tak samo jak słyszy że ktoś ma urodziny czy imieniny lub przyjeżdża babcia której dawno nie wiedziała to odrazu chce kartkę i biegnie coś ładnego namalować. Już mi się nie mieszczą te jej rysunki w teczkach hehe

0 0
zgłoś post
do moderacji
gosianowacka
Mama
post napisany:

ja na takie prezenty jeszcze muszę poczekac, jak narzie obchodziłam swoj pierwszy dzień mamy, wiec i prezent był kupiony przez tatę ale wreczony przez synka. juz za rok mysle ze bede sie jeszcze bardzij cieszyc :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby