Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Czy wasi dziadkowie też są tacy nadgorliwi. Już kurde nie mówię o tym badaniu zdrobniale jak do niedorozwoja 😜 ale kurde mały kąpię się w basenie. Nachylil się z językiem żeby wody spróbować, a teściowa go za szmaty tak mocno szarpnela że aż ruszyła na nią że nie ma tak szarpać. Po chwili stwierdziła, że się nie nadaje do opieki bo panikuje i mu krzywdę większą zrobi niż sam mógłby zrobić. Mąż powiedział, że on się zajmie małym w takim razie. Ciągle go też asekuruje, jak taka kwoka go przytrzykuje i wielokrotnie zwracam uwagę, że ma dać mu się bawić w spokoju

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

U nas moj tato czyli dziadek ma zapędy w stronę sterylnosci. Raz upadnie coś na podłogę nie podawać już dziecku. Mały zsunie się z maty na podłogę nie dobrze bo była myta rano a już południe 😅 ręce myć to akurat dobry nawyk tylko fobia powoli się rozszerza. Boję się co będzie jak będziemy się bawić na podwórku 😂😈

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mateusz
Tata
post napisany:

Dobre rady od dziadków chyba każdy przerabiał. Najlepiej to po prostu wysłuchać że spokojem, a na koniec i tak zrobić po swojemu. Lepiej czasem przemilczeć niektóre rzeczy żeby nie urazić dziadków. Niech mówią swoje a my róbmy swoje.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Ja mam spora cierpliwość ale ostatnio to mi na nerwy już działają. Przyszła do mnie teściowa z małym i mówi, żebym dała mu wodę bo od niej nie chce pić. No to mówię, że widocznie mu się nie chce. A ona ze nie pił dawno, a mówię jej ze przed chwilą jadł i pił  bo sama mu dawałam. Ale ok. Daje mu butelkę i nie chce. I poszła. Po chwili przychodzi mąż, że mama chciała mi dać małego że ręce jabola a ja go nie wzielam. I mama wróciła smut a bo się nie domylilam. Nosz kur🤬

0 0
zgłoś post
do moderacji
Tata_Damian
Tata
post napisany:

U Nas na szczęście nic takiego nie ma. Dziadki podchodzą do opieki nad wnukami z dystantem, nie wstrącają się i nie ingerują w nasze życie. Jak dziecko jest u dziadków to nie jest zmuszane do jedzenia czy do picia, jak coś chce to dostaje. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

U mnie takiej sytuacji nie ma, cale szczescie. Ale jak np jade do taty to wiadomo, tam jest kot. Kot sie leni, wszedzie pelno siersci i jak mlodej cos na podloge spadnie jak je to mowi zeby nie brala, bo pelno wlosow sie poprzyklejalo itd. To akurat rozumiem, ale nie takie cos jaktwoja tescioqa robi xs

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Nie ma u nas takich akcji xD aczkolwiek ja z góry mówiłam że jak synek był mniejszy nie chce żeby ciągle był noszony bo ja sobie potem z nim nie poradzę. Parę razy zwróciłam uwagę że można bawić się z nim na podłodze a nie na rękach. Od tego czasu jest spokój ale generalnie mamy do dziadków 400 km więc widzą się rzadko. Teraz przyjeżdża moja mama na ostatni tydzień sierpnia z psem więc aż się boję bo będzie pewnie panikowac że mały bawi się sam w drugim pokoju ale przecież ja go widzę nie mam zamkniętych drzwi no ale zobaczymy :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

U nas odkąd dziadkowie kupili małemu matę kolorową na podłogę i zabawki zawieszki do niej to nie noszą co chwilę na rękach a chetnie sie z nim tam bawia ale i tak w poniedziałki mam potem zespół odstawienia od dziadków 😂😈

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Niestety zauważyłam że dziadkowie są nadgorliwi. Ciągle mówią czy czasem się nie przewróci jeżdżąc na rowerze czy czasem się nie napije wody z basenu. Czy czasem nie ma gorącego jedzenia tak jakbym nie wiedziała i nie myślała nad tym co robię.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Do tego dołącz czy słońce nie razi przez okna czy temperatura w pokoju jest odpowiednia czy woda nie jest za gorącą czy nie jest za letnia. Zamknijcie okno bo będzie przeciag ale reszta domowników się podusi 😂😈 oj dużo tego 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne w sprayu SPF 50+ VL, IR