Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Po jednym wątku zaciekawiło mnie pytanie. Może są tu na grupie różne osoby różnej wiary? Może podyskutujemy jakie jest Wasze pole widzenia na różne rzeczy? Z chęcią podyskutuj z innymi osoba jak i wysłucha bo jestem ciekawa tak naprawdę wszystkiego

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ja akurat jestem ateistka, aletez jestem ciekawa czy jest tutaj ktos o innej wierze. I jak odbieraja je inne osoby. Bo ja dosc czesto spotykam sie z tym, ze jestem wyzywana od nienormalnych, bo nie wierze ani w kosciol ani w boga i ludzie na sile probuja mnie nawracac. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Ja jestem osobą wierzącą. Razem z mężem chodzimy do kościoła ochrzcilśmy synka i będziemy się starać przekazać mu tę wiarę. Natomiast nie wierzę w hipokryzję i ślepa nie jestem więc dewotką nie jestem :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Ja jestem wierząca osoba synek tez będzie chodzimy do kościoła ja też lubię rozmawiać z osobami różnej wiary fajnie posłuchać jak oni wieża czym się różni mam koleżankę jehowa jest i dużo mi opowiadała o swojej wierzę mi nie przeszkadza jakiej kto jest wiary ale nie lubię i źle reaguje jak ktoś obraża nasza wiarę nikt nie ma prawa ja nie obrażam i nie chce słuchać źle o mojej wieże to tylko jeden warunek 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

Oboje z mezem jestesmy chrzescijanami, praktykujemy chodzenie do kosciola. Dziecko ochrzszone. W sumie wszyscy w rodzinie sa wierzacy. Nie wnikam w wiare innych, nie krytykuje. Kazdy ma prawo indywidualnego wyboru. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Chwytam Szczęście
Blogerka
post napisany:

Dla mnie można być, albo wierzącym w jakąś siłę wyższą (np. Boga) albo niewierzącym, a to że są różne odmiany wiary, to już sprawa człowieka. Nam Mieszko I zafundował wiarę chrześcijańską, ale jakbyśmy urodziły się dajmy na to w Afganistanie byłybyśmy wyznawczyniami islamu. Taka prawda. Osobiście wierzę w Boga, bo myśl że nasze życie kończy się po śmierci jest dla mnie straszna. Chciałabym spotkać się z tymi, którzy odeszli. Wyznaję zasadę, aby być porządnym i dobrym człowiekiem i wydaje mi się, że już samo to powinno spodobać się Bogu.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Młodamama92 

Większość osób właśnie dziwnie patrzy na osoby które nie wierzą i dla mnie to jest chore bo każdy powinien się akceptować takim jakim się jest i nie przejmuj się tym co inni ludzie mówią.Jestes od urodzenia ateista czy po czasie? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Poiwme tak ja wierzę w coś co widzę. Nie wierzę w kościół księży itd ale wierzę że od tak ludzie umierają i mieli byśmy się nie spotkać z osobami których kochamy. Moja rodzina jest wierząca i mój mąż też więc ochrzcilismy małego i zrobiłam to tylko dlatego bo mąż chciał. Ja bym tego nie robiła ale szanuje też zdanie mojego męża. Jakiej jestem wiary ciężko powiedzieć może wy to jakoś określicie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Ja jestem osobą wierząca z choc nie wierzę w księży. Nie wkladam wszystkich do jednegp worka, ale na msze jezdzimy do dosc daleko położonego kościoła. Do ksiedza, ktory jest ponad cennikami i liczy sie dla Niego człowiek i Jego potrzeby, a nie pieniądze są priorytetem. Zyje skromnie i jest bardzo mądrym czlowiekiem. Chce wychowac dziecko w wierze ale do tego trzeba duzo poswiecenia. :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mery
Mama
post napisany:

Ja jestem wierzaca, mój mąż też i córeczkę też chcemy wychować w wierze. Mam natomiast trochę niewierzących znajomych i nie przeszkadza mi to. Nie lubię tylko czegoś takiego, że niewierzący nasmiewaja się alba kpia z wiary innych. Ja nie nasmiewam się z ateistów i nikomu nie próbuje narzucić tego w co sama wierzę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Emulsja do kąpieli emoliacyjnych