Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Paula29
Blogerka
post napisany:

Ja mam trochę mniej zaawansowaną maszynę niż thermomix, Monsieur Cuisine z Lidla. To tez taki robot wielofunkcyjny. Uzywam go tylko do przygotowania ciasta na drożdzowkę, bułki lub pizzę. Pozostałe rzeczy wygodniej mi się robi w tradycyjny sposób:) zeby ten robot jeszcze sam się mył to by był bajer...:p

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paula29
Blogerka
post napisany:

Aaa i ten robot z Lidla, o ktorym pisze kosztowal 888zl. 5000zl na thermomix nigdy bym nie wydała:))) za duze pieniadze jak na sprzet kuchenny. Za tyle to mozna lodowkr pralke i piekarnik kupic:p 

Chociaz tak jak ktos pisal chegnie bym sie przeszla na jakis pokaz zobaczyc czy faktycznie w nim mozna tyle dan tak latwo wyczarowac.

0 0
zgłoś post
do moderacji
anna936605
Mama
post napisany:

Też myslałam o tym urządzeniu z Lidla. Jak jest z gotowaniem wielu rzeczy na raz? Faktycznie układa się np ziemniaki, a na górę jakieś mięso i wszystko się gotuje na parze? Jak jest z mieleniem, czy tam sa jedne noże do obrotu czy kilka?

0 0
zgłoś post
do moderacji
gosianowacka
Mama
post napisany:

ja rowniez chetnie sie dowiem wszytskiego na temat termomixa.mnie niestety przeraza kwota :( ale czy naprawdę robi az taki "szał" w kuchnii? ja tam wole sama w kuchnii porobic posiekac itd takamoja natura. moze jednak czasowo jest lepiej

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby