Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
kropa
Mama
post napisany:

Mój brat dostał takie urządzenie z okazji ślubu i jest zachwycony, jak nigdy wcześniej nie gotował tak teraz jest królem kuchni i zaprasza wszystkich na obiadki :) Wychodzą naprawdę smaczne, nie trzeba mieć zdolności ani wiedzy kulinarnej, wszystko jest opisane krok po kroku. Gdyby był tańszy to też bym sobie taki sprawiła, ale póki co jest to za drogi wydatek dla mnie, a nie jest mi niezbędny do życia.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Moja mama ma. :D Bardzo sobie chwali, naprawde to duże ułatwienie, tym bardziej dla osoby starszej. Sama czaje sie na to urzadzenie, uwielbiam gotowac i duzo czasu spedzam w kuchni, dlatego kręcą mnie takie gadżety. :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

A ja to bym chciała zapisać się na pokaz thermomixa :) Zbierają kilka osób i prezentują sprzęt jak działa. POkazują na przykładzie kilku wybranych potraw. Koleżanka była i mówiła, że jest zachwycona tym sprzętem. Zawsze lepiej zobaczyć na żywo jak to wygląda :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Ja się na to grzeje, ale najpierw muszę spłacić jedne raty, żeby wziąć kolejne. Nie lubię meic dużo zobowiązań, a to byłaby moja fanaberia 😜 zanim spłacie te raty to mam nadzieję, że będę już miała odlozone 😂 moja przyjaciółka to ma i w końcu zaczęła gotowac. Jest bardzo zadowolona z tego i nie wyobraża sobie już życia bez tego robota. Mi na nim zależy, bo zaoszczedzilabym sporo czasu

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

No na pewno oszczędność czasu by była nie powiem ale brać na raty taki garnek to chyba średnio xD wystarczy mi już jeden kredyt na mieszkanie xD ale ogólnie ciekawe urządzenie :) muszę sobie zobaczyć na allegro jak to działa :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Angie1001 najlepiej chyba na YouTube sprawdzić. Na allegro pewnie nie będzie tak dobrze opracowane, a na you tu e to jednak film, więc pewnie fajnie jest obejrzeć. Hehehe kredyt na dom też niedługo będziemy brać ♥️ już się do zekac nie mogę. Najbardziej sensowny i wymarzony kredyt 😂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Juliankowy_swiat to podobnie jak my szykujemy się do tego żeby wziąć kredyt na dom bo mąż mówił że nie wyobraża sobie mieszkania w bloku bo potrzebuje mieć ogródek. A mi snowu wszytko jedno tak czy inaczej nie mogę sobie pozwolić na to żeby wsiąść na raty taki sprzęt.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Jak to było w jednym kabarecie i biorę Cię kredycie na życie. ;D Powodzenia w Waszych planach. :)

Tak lepiej na Youtube. Powinno być dużo filmików jak gotują :) z drugiej strony lepiej chyba spłacać go po trochę przez jakiś czas niż od razu wyłożyć taką kwotę na raz. Szkoda by mi było i zawsze znalazłby się inny ważniejszy powód na wydanie 5 tysięcy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Laura__
Mama
post napisany:

Ja czytałam o thermomixie, jest bardzo polecany przez wiele osob. Tylko moim zdaniem cena jest dosyc kosmiczna, wrecz zaporowa.  5000 zl to bardzo duza kwota, mozna za to kupic wiele wazniejszych rzeczy. No ale co kto lubi ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
anna936605
Mama
post napisany:

Ja też się nad tym zastanawiam, a konkretnie nad modelem TM5, miała lub ma go któraś w Was? Albo jak macie jakieś inne modele to też chętnie się poradzę. No i jak można się zapisać na te prezentacje?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby