Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
klarita
Blogerka
post napisany:

A cóż sądzicie o tym urządzeniu wielofunkcyjnym? Ponoć może zastąpić 12 innych urządzeń w kuchni :) Wczoraj na zjeździe rodzinnym jakoś zaczęliśmy o tym "garnku" za 5 tysięcy rozmawiać i zdania mieliśmy podzielone :) A może któraś z Was ma i używa? Ciekawa jestem jak to wygląda w praktyce.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ja nie mam, ale ciotka mojego chłopaka ma i bardzo sobie chwali, wszystko robi dość szybko, co wiecej, nawet nalewki robią w termomixie. Jeśli miałabym na to fundusze to sama z chęcią bym sobie kupiła, bo urządzenie jest okej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Zastanawia mnie też kwestia dla jakiej rodzinki jest to sprzęt. Wiadomo, że dla dwóch osób okej a co przy większej? Jakie to robi porcje i czy faktycznie jest to spora oszczędność czasu czy tylko taki gadżet a ja sama w tym samym czasie zrobiłabym to co thermomix :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Szczerze? Pierwszy Raz o tym słyszę xD ale kupić garnek za 5k to mnie trochę przeraża :D  ale jestem ciekawa serio :D chętnie poczytam wasze wrażenia oraz opinie na temat tego urządzenia :) ciekawi mnie to 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

W wielkim skrócie: Wybierasz w menu potrawę, którą chcesz przyrządzić i thermomix wypisuje ci po kolei co włożyć do miski :) kolorowy dotykowy ekran to Twój kucharz :) ustawiasz czas i temperaturę i idziesz oglądać tv :) waży, sieka, wyrabia ciasto, gotuje, podgrzewa na parze, blenduje i miksuje przynajmniej tak słyszałam wink

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Wydaje mi sie, ze to nie ma znaczenia ile osob mieszka w domu i na ile osob szykuje sie jedzenie. U ciotki mieszka  6 osob i takie przygotowanie rzeczy wtermomixie idzie im sprawnie. Fakt cena jest kosmiczna, ale widzialam o wiele tansze wersje

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Fajnie że wszystko robi ale jakoś po przeczytaniu tego że to wszystko w jednym garnu to aż mnie przeraża to peere xD no ale cóż :D mimo wszystko fajnie by było jak by ktoś się wypowiedział kto to ma i używa bo to jest ciekawe. Pewnie ma znaczenie ilość osób bo pewnie wielkość litry itp też są do wyboru jak przy normalnych garnkach czy nawet robotach kuchennych. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Może i fajna sprawa z tym garnkiem nie wątpię ale tyle pieniędzy dać szkoda by mi było noo chyba że już nie miała bym co z nimi robić a tak to wolała bym coś dziecku kupić za te 5 tysięcy to by było szaleństwo 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Cena faktycznie spora. Zawsze zostają raty. To też obgadaliśmy bo kuzynka mówiła, że w sierpniu będzie możliwość 36 rat po 0% czyli wychodzi, że przez trzy lata miesięcznie płacisz 150 złotych. Sporo ludzi się na to decyduje.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

W sumie nigdy nie słyszałam o tym urządzeniu. Może i fajna sprawa ale raczej się na to nie zdecyduje za dużo to kosztuje a na raty nie chce brać. Myślimy o ktedycie na dom jak mąż dostanie umowę na stałe we wrześniu więc nie chce się pakować w takie rzeczy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia