Nawigacja:
Gdzie sprzedajecie ubranka po Waszych maluchach?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Karolina
Mama
post napisany:

Ja miałam wystawione ubranka po córce i nikt nie wziął tego a miałam sporo ciuchów tam 150 szt roz. 56-68 i miałam to wystawione z paczkę mleka bebiko i nikt się nie odezwał. Ciężko jest sprzedać czy zamienić na coś 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jamajka
Mama
post napisany:

Na olx albo Facebook ale cieKo jest sprzedac używane ubranka bo większość osób kupuje w pepco albo na promocjach i nie patrzą na jakość bo dziecko zaraz wyrośnie.lepiej odłożyć i zostawić komuś z rodziny 

0 0
zgłoś post
do moderacji
kropa
Mama
post napisany:

my sprzedajemy ubranka na olxie i allegro a wiekszosc i tak rozdajemy po rodzinie i znajomych, to wielka przyjemnosc dzielic sie z innymi rodzicami, nam tez kiedy ktos niejednokrotnie pomogl w taki sposob

0 0
zgłoś post
do moderacji
gosianowacka
Mama
post napisany:

ja po synku rfzeczy wystawiam na lox ale odzew jest nikły. nawet gdy wystawiam nowe rezczy z metkami do 10zltych (zara,5-10-15 czy smyk) to otrzymuje wiadomosci ze za 1 złotówkę wezmą.. :( na forach internetowych rowzniez ale tam jest to samo

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby