Nawigacja:
Gdzie sprzedajecie ubranka po Waszych maluchach?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
atanazja20
Mama
post napisany:

Tak to prawda ciężko sprzedać używane ubranka dla dzieci. Ludzie chcą kupić mega pakę za grosze , najlepiej wszystko markowe .Ja wystawiam ubranka na olx - robię paczki i sprzedaję za bezcenn np. paczka ubrań ok 30 - 50 sztuk za 30 zł

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

Na OLX chyba nigdy nie udało mi się sprzedać ubranka. Miałam niedaleko domu komis i tam czasem coś się sprzedało. Miałam z tego ok 10 zł za sztukę Komis jednak jest w trakcie likwidacji. Szkoda. Będę rozdawać dalej w rodzicnie lub wrzucać do pojemników. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Zosi
Mama
post napisany:

Ja też parę ciuszków, zupełnie nie zniszczonych wystawiłam na olxie w bardzo niskiej cenie, ale zero zainteresowania. Już nie będę wystawiać bo szkoda czasu. Chowam wszystkie ubranka do pudel i będą czekać aż siostra zajdzie w ciążę i urodzi dziecko to jej oddam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Ja właśnie wiem, że ciężko jest sprzedać  Ja tak samo jak Wy nie sprzedawałam po synku rzeczy ale jak córka się urodzi to już bym zrobiła taka wyprzedaż bo szkoda marnować.. Ciuchy, zabawki itp zadbane, a kolejne dziecko planuje aż uuuuu za długi czas i tyle trzymać aż nie będę.i dlatego właśnie myślę, że częściej rodzice kupują od kogoś rzeczy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Najlepiej sprzedaje mi się na olx bo tam wiele osób zagląda. Ale też popularne sa grupy facebookowe z nazwą miejscowości w ktorej mieszkasz i sprzedażą ubrań, tam bardzo szybko można sprzedać i bez niepotrzebnego chodzenia na pocztę i wysyłania bo ktoś podjedzie po te ubranka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kgorska
Mama
post napisany:

Ubrań po moim synku nie sprzedawałam,bo wyszłam z założenia, że lepiej będzie je sobie zostawić dla kolejnego dziecka. A w międzyczasie mojemu bratu urodził się syn, więc narazie to on korzysta z tych ubranek. Natomiast używane ubrania czy buciki można wystawić na OLX, sama kupiłam tam buciki dla dziecka za nieduże pieniądze a w świetnym stanie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Najlepiej chyba wystawić w różnych miejscach zatem. Olx wiedzie prym, Allegro, Facebook i tak dalej :) chociaż faktycznie może być z tym ciężko, teraz ciuszki są w tak niskiej cenie czasami że wszyscy kupują raczej nowe lub dostają po rodzince :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Patrycja Peplińska
Mama
post napisany:

Ja sprzedawałam jakiś czas na portalu społecznościowym Olx i dość dużo mam do mnie się zgłaszalo o zakup ubranek... ale jeśli nie masz gdzie mieścic już swoich ubranek w szafie dziecięcej zawsze można pomyśleć nad sprzedażą. Każdy grosz się przydaje. A zawsze już za to możesz kupić następne nowe ciuszki dla swojego szkraba 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Jeśli ubranka po dziecku są już za małe to ja po prostu oddaje dla biednych dzieci np do caritas. Nie każdego stać na nowe ubrania a czasami na używane. Można pomóc innym dzieciom ładnie się ubrać. I samemu lepiej się poczuć że pomogło się innym.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

MamaK

Ja jeśli chodzi o te kontenery to ja tam nie wrzucę ciuszków itp bo ome nie trafiają właśnie do biednych rodzin itp tylko są wybierane i sprzedawane w szmateksach.. Już bym wolała zrobić zbiórkę i zawieźć do domu dziecka

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby