Nawigacja:
Gdzie sprzedajecie ubranka po Waszych maluchach?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Dziewczyny czy kiedyś sprzedawałyście rzeczy po swoich dzieciach? Chciałabym coś zrobić z tymi rzeczami ale nie wiem gdzie najlepiej takie ogłoszenia wystawić tak aby ktoś coś kupił, a może są już takie czasy, że każdy woli nowe?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie sprzedawalam, ale moja siostra probowala i niestety nawet za glupia czekolade nie chcieli kupic. Woleli nowe. Mozna zrobic wyprzedaz na facebooku badz jakis grupach, ale czy ktos bedzie chcial kupic? Hmm. Pewnie bedzie problem z cena, bo ty podasz swoja, a ktos stwierdzi, ze za drogo

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja nigdy nie sprzedawałam ubrań po dzieciach bo zawsze ktoś w rodzinie miał dziecko po mnie i dawałam ciuchy tej osobie. Ale myślę że może spróbuj na OLX tam często widzę jak ludzie sprzedają używane ubranka na Allegro też widziałam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Ja też nie sprzedawałam żadnych rzeczy po synku bo moze jeszcze kiedys mi sie przydadza ale z tego co wiem to chyba bardzo ciezko jest cokolwiek sprzedać. Chyba ze oddasz prawie za darmo. Możesz spróbować tak jak dziewczyny piszą na Facebooku czy na olx.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Ja też nie sprzedawała rzeczy po synku. Teraz można tak taniu kupić że że sprzedażą może być po prostu problem bo idzie tanio kupić chociażby w pepco Kiki czy nawet w smyku nowe ubrania. Może popytaj w rodzinie pośród znajomych może ktoś będzie akurat chciał :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Ja sama większość wyprawki dla córeczki przygotowałam właśnie z wyprzedaży i odkupując od rodziców. A rzeczy są w na prawdę dobrym staniem. Mam wiele pieknych ubranek pozamawianych z olx i wyglądają w zupełności jak nowe. Sama odkupowałam np. wózek i spacerówkę od mamy, po jednym dziecku. Stan jak nowe. Zamawiałam paczki z ubraniami, kupowałam nianię elektroniczną również z olx. I sama zamierzam niebawem wystawić takie mniejsze ubranka również przez olx.Dobrze jest wystawić ubranka na stronach internetowych np.olx, ale również na grupach na Facebooku. Jest taka grupa straganik chłopięcy i straganik dziewczęcy tam można sprzedać wiele ubrań dla dzieci.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Przyznam szczerze, że maluszek ma tyle tych ubrań część my kupiliśmy część podostawał ale nigdy ani nie kupowaliśmy używanych ani raczej nie będziemy też sprzedawać. Chowam B razie do pudełka i będą czekać na przyszłe rodzeństwo lub jeśli w rodzince będzie nowy dzidziuś to podarujemy. Ale jak tu wspominają na olx -ie jest dużo takich aukcji i tam warto wystawić :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Laura__
Mama
post napisany:

Na facebooku ciężko coś sprzedać, ale olx cieszy się dużym zainteresowaniem. Wydaje mi się że ludzie wolą być bardziej anonimowi kupując używane rzeczy. A ja uważam że to żaden wstyd ;) Jak coś jest dobre i nie zniszczone to czemu nie odkupić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mery
Mama
post napisany:

Ja myślę, że ciężko sprzedać dziecięce ubranka, nawet jeśli są markowe i zadbane, bo wiele rodziców ciuszki dostaje, część woli nowe,a niektorzy używane wolą kupić w ciuchlandzie bo taki ciuszek mozna dotknąć, obejrzec i ewentualnie przymierzyc.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ogólnie ze sprzedażą używanych rzeczy teraz jest ciężko. Jak widziałam takie łóżeczko jak miał mój synek za parę groszy i nikt nie kupuje to wydaje mi się że nie będę go sprzedawać tylko oddam komuś z rodziny jak będzie mieć maluszka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod przysznic