Nawigacja:
Dziecko a uroczystości u rodziny byłego męża
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Olga
Mama
post napisany:

Mam dziecko z poprzedniego małżeństwa nie ma kontaktu z ojcem a raczej jest ok sporadyczny raz w roku widuje się z dziadkami i wujkami ze str byłego i dziś właśnie wróciła od nich z zaproszeniem na ślub wujka (i jednocześnie chrzestnego) na zaproszeniu widniej tylko ona. Ślub i wesele jakieś 100 km od miejscowości w której my obecnie mieszkamy. Co myślicie? Spotkaliście się kiedyś z taka sytuacja?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Nie byłam w takiej sytuacji i w sumie to myślę że zależy od Ciebie czy chcesz iść na wesele wiedząc jednocześnie że spotkasz tam wiele osób z którymi miałaś większy lub mniejszy kontakt. Pytanie czy jesteś na to gotowa.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Paulina chyba źle zrozumiałaś bo to tylko jej córka dostała zaproszenie na slub. Nie mialam takiej sytuacji i nie wiem co bym zrobila. Decyzja należy do Ciebie czy chcesz aby córka pojechała na wesele chrzestnego czy nie. Też zależy w jakim wieku jest.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Paulina zle zrozumialas, zaproszenie na slub dostala tylko jej corka, nie ona.. Hmm, zalezy w jakim wieku jest dziecko. Aczkolwiek ja nie puściłabym dziecka na slub, tak daleko i to jeszcze beze mnie. Nie ma opcji

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

To zależy ile córka ma lat i czy jest w stanie jechać sama na takie wesele. Jeśli jest niepełnoletni to bym zadzwoniła do tego wujka i zapytała czy wie  że jest pod Twoja opieką i, że bez Ciebie nie pójdzie na ślub bo nie wyrazasz zgody ze względu na to, że to Ty ponosisz za nią odpowiedzialnosc

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Aha no tak faktycznie źle zrozumiałam. Cóż mój błąd faktycznie gafa ale cóż zdarza się. W takim razie myślę że to zależy właśnie od tego ile córka ma lat tak jak już pisałyście bo jednak 100 kilometrów to daleka podróż.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Dokładnie zależy ile dziecko ma lat, jeżeli jest niepelnoletnia to ja bym nie puściła bo 100 km to jednak kawał drogi. Nie daj boże coś stanie się po drodze różnie bywa w życiu i będziesz sobie plula później że puściła dziecko 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ale powiem wam, ze to trzeba miec tupet zeby zaprosic tylko dziecko bez prawnego opiekuna. Niektorzy ludzie to naprawde nie potrafia myslec. Ja bym postawila sprawr jasno, albo corka pojedzie z toba albo nie pojedzie w ogole. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
kropa
Mama
post napisany:

Nie może jechać z Dziadkami, Ojcem ? Ciężko się wypowiadać nie wiedząc ile ma lat i jaka jest dokładnie sytuacje rodzinna. Musisz sama podjąć decyzję, chyba forum nie jest odpowiednim miejscem na rozwiązywanie tego problemu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

A ile ma lat? Jesli chce jechac, to dlaczego nie? Chyba, ze jest jeszvze dzieckiem, wtedy warto przedyskutowac to z kims z Jego rodziny.. Mysle, ze ciezko cokolwiek powiedzieć bez wiekszej ilosci informacji z Twojej storny..

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby