Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Hej mamusie i tatusiowie 👨‍👨‍👧‍👧 w a może tak macie jakieś swoje marzenia. Które Wam się niedługo spełnia bądź też to są takie rzeczy o których możecie tylko w snach pomarzyć. Pochwal ie się co to jest ja też nie ukrywam mam swoje marzenia

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Kazdy czlowiek ma swoje marzenia, ale ja o nich nie mowie, bo boje sie, ze sie nie spelnia. :p w sumie to jest takie jedno marzenie, chcialabym wygrac w totka :D zbudowac albo kupić dom, zawsze chcialam miec duzy dom z ogrodem. Teraz np chciałabym pojechac do holandii do znajomych, ale poki co nie mamy funduszy na taka wyprawę i nie wiem jak corka znioslaby podroz

0 0
zgłoś post
do moderacji
Patrycja Peplińska
Mama
post napisany:

Ja mam tyle marzeń Czasami w jedną sekundę nie zliczyć się ich da. Moim największym marzeniem zawsze bylo pojechać z dziećmi jak już będą trochę starsze oczywiście do Hiszpanii lub Portugalii. To do mnie kochana przemawia ale mam również jeszcze więcej marzeń. Naprzyklad takich jak zwiedzić też Paryż czy Rzym jest wiele tego i za dużo. Musiałabym się JoannaMama z tobą spotkać na żywo i długo by tu gadać 

0 0
zgłoś post
do moderacji
erybak18
Mama
post napisany:

Oj mam dużo marzeń. Jedno takie małe które się nie dlugo spełni to że zobaczę Góry, Zakopane. Inne które nie wiem kiedy się spełni to chciałabym żeby już było po operacji mojej córki, a kolejne to dom. Z tym domem to nie wiem czy kiedykolwiek się spełni, przeraża mnie koszt budowy, działki a kredytów się boimy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Podróże. Wiadomo. Odkąd pojawił się syn podróżujemy nie tak daleko jak kiedyś a więc to marzenie do spełnienia. Ale ja bardzo chciała bym skoczyć że spadochronem. A z rzeczy niematerialnych to moim marzeniem jest by moje dziecko miało pełna rodzinę zawsze żeby nie miał tak jak miałam ja. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Zosi
Mama
post napisany:

Wiele moich marzeń związanych jest z podróżowaniem. Jest tyle pięknych i ciekawych miejsc na świecie, że chciałabym je kiedyś zobaczyć. Nawet i w Polsce jest sporo takich miejsc wartych obejrzenia, w których jeszcze nie byłam. Mam nadzieję, że chociaż część z tych miejsc uda się odwiedzić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

A ja marzę aby polecieć samolotem :) do tej pory jestem nielotem ;) wszędzie samochodem. A połączyć to jeszcze z zagranicznymi wakacjami to pełnia szczęścia :) wiem że nie w tym roku może w przyszłym ? Zobaczymy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Marzenie? Ohh dużo ich 😜 przede wszystkim wybudować dom. Właśnie kupujemy działkę, więc kwestia czasu i już będzie. Drugie to zmiana pracy i w sumie już mam warunki prawie digadane, jeszcze negocjuje warunki finansowe, ale już i tak świętujemy zmianę, której potrzebowałam i ja i stan mojego konta 😂 marzy mi się podróż na Bali - mam nadzieję, że w następną jesień pojedziemy już z małym. Będzie miał już 2 lata, więc myślę, że wytrzyma podróż. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Zosi
Mama
post napisany:

Ja mam też takie bardziej przyziemne marzenie, a mianowicie marzy mi się przespać całą noc i nie musieć wstawać na karmienie i odciąganie pokarmu dla córeczki. O jak ja tęsknię za takimi przespanymi nocami. Męczące są takie przerwy w środku nocy.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Mery ja jak miałam ciężkie noce przy córce to też największe moje marzenie to było przespać całą noc bez pobudek. Także w zupełności Cię rozumiem. Moim marzeniem na obecną chwilę jest własny dom ale na to muszę poczekać może kiedyś.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby