Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Widzieliście jest nowy wątek ale nie ma odpowiedzi do trzeciego pytania i dziwnie jest sformułowane drugie miejsce przez co nie mogę wypełnić tej ankiety. Też tak macie czy tylko ja? Zastanawiam się czy zmienić urządzenie i to sprawdzić ale nie chce mi się odpalać laptopa bo mi strasznie i tak zamula

0 0
zgłoś post
do moderacji
Laura__
Mama
post napisany:

Ja nie widze trzeciego pytania. Moze jeszcze jest nie dodane albo jest jakis blad. Przelaczylam na telefonie na "widok na komputerze" i jest to samo wiec raczej zmiana urzadzenia nic nie zmieni ;) moze zaraz pojawi sie poprawna ankieta ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

Dziękujemy za sygnał, jak zawsze jesteście czujni ;) Nasz Informatyk sprawdza zgłoszenie, więc prosimy o cierpliwość.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Super fajnie cieszę się że będzie naprawione to trzecie pytanie w ostatnim artykule. Ja początku myślałam że to tylko na moim sprzęcie coś jest nie tak i nie mogę odpowiedzieć na ostatnie pytanie ale skoro inni też tak mają to już jestem spokojna :-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Antonina35 

Pani moderator oczywiście, że jesteśmy czujni i zawsze będziemy bo prowadzicie super stronkę wartą informacji dla każdego rodzica.. Myślę, że każdy użytkownik tej strony tak uważa. Pozdrawiam serdecznie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

Test został już poprawiony ;)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Jesli widzicie takie problemy to zglaszajcie to od razu moderatorowi a nie piszcie kolejny temat, ze cos w sekcji ekspert jest nie tak, bo kazdy pod tym artykulem pisal, ze nie moze odpowiedziec na trzecie pytanie. Ale dobrze, ze zostalo juz naprawione. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Ja też myślałam, że to tylko u mnie jest cos nie tak i nie moge odpowiedziec na to trzecie pytanie. W komentarzach zobaczyłam, że jednak u wszystkich był ten sam problem. Fajnie, że już test został poprawiony i możemy wypełnić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające