Nawigacja:
Hotele nad morzem przyjazne dzieciom i blisko morza.
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Hej! Szukam godnych polecenia hoteli nad morzem. Fajnie jakby to były miejsca z minimum 4* ewentualnie 3*pod warunkiem, że jedzenie maja fenomenalnie pyszne. Udogodnienia dla rodzin z dziećmi będą dodatkowym atutem 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Tam jedzenia nie ma bo w domkach sam sobie każdy kupuje ale poszukaj domków we Władysławowie blisko parku dinozaurow tam jest dużo miejsc i dla dzieci te place i zabawy fenomenalne  choć jakbyś chciała gdziekolwiek teraz znaleźć będzie ciężko. Jeśli chodzi o hotele to takich nie znam godnych polecenia 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Dziękuję 🙂 jednak nie chce domków. Na wakacje to chce jechać, żeby mnie wyreczano w codziennych obowiązkach 😜 haha a jednak bym zmieniła tylko otoczenie. Trudno, najwyżej będę szukać opinii na innych stronach internetowych 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Ja polecam chyba wszystkie hotele 4* w najblizszych okolicach Helu. Co roku jest to nasze przymusowe miejsce na mapie w wakacje. Mamy ze soba dziecko, psiaka i nigdy sie nie zawiedlismy. A i za kazdym razem staramy sie jechac do innego hotelu by sprawdzić wszystkie opcje. :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

A korzystacie  lub korzystałyście z tych serwisów wyszukiwań jak np. Booking.com czy travel coś tam ? :) przyznam że ja nigdy. Zawsze jakoś tak wychodzi z polecenia znajomych czy rodziny. Jeszcze do tej pory z hotelu nie korzystaliśmy więc tu nie pomogę ale chętnie poczytam propozycje. Na Hel zawsze chciałam pojechać :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Bardzo dziękuję 😊 Jeczesia 😊

Klarita szukałam za ich pośrednictwem, ale raz rezerwosalismy przez booking.com i miała być darmowa rezygnacja, a oni chcieli 400zl za rezygnację 5 miesięcy wcześniej 😂 więc już z tej strony nie korzystamy, bo mijają się z prawdą 😜

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Teraz w sezonie ciężko cokolwiek znaleźć przynajmniej u mnie tutaj to już rezerwację od stycznia trzeba robić a nie w wakacje no chyba że na pole namiotowe bo hotele zwłaszcza te na uzdrowiskowej to zajęte. Takie wakacje last minute to lepiej za granicę. My tak co roku robimy i wychodzi to lepiej ale my mieszkamy nad morzem i mamy je na codzień. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

No właśnie nigdy nie korzystałam z tych stron Ale słyszałam że różnie się o nich mówi. Jedni sobie chwalą inni wręcz przeciwnie. Jak będę coś zamawiać to najpierw to przemyśle. Angie1001 A nie ciągnie Was ja wiem np. W góry tudzież Mazury? Z drugiej strony fajne chyba mieszkać nad morzem cały rok trochę zazdroszczę ;D do morza mam 500 km hehe :) do gór mi bliżej 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Klarita my jednak wolimy jednak pojechać gdzieś dalej :) morze mamy na codzień więc tak fajnie było by wybrać się na Mazury czy w góry ale jakoś wolimy za granicę śmigać. Kasowo wychodzi podobnie a dziecko do 2 lat zazwyczaj samolot i pobyt w hotelu ma za darmo więc korzystamy póki możemy. Teraz np jedziemy do Kłodzka do znajomych w sierpniu po drodze Wrocław zobaczymy. Za to w sierpniu planujemy wybrać się znowu gdzieś nad ciepłe morze bo jednak mimo wszystko nasz Bałtyk to zimny. My korzystamy jak jedziemy za granicę z booking. Com i nigdy nie byliśmy niezadowoleni. Mimo wszystko zawsze sprawdzamy opinie kilka razy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Grzegorz
Tata
post napisany:

Ja polecam hotel w pobierowie Grand laola spa. Jedzenie mają wyśmienite. Codziennie jest coś do wyboru dla dorosłych jak i dzieci. ponadto mają basen,dwa jacuzzi, sale zabaw dla dzieci, plac zabaw. Jest rowniez bardzo blisko do morza.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15