Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
klarita
Blogerka
post napisany:

Poszłam dziś do sklepu z zamiarem kupna marchewki na zupę pomidorową. 3,40 za kilogram. A tu moją uwagę zwróciła cena pietruszki. 20 złotych za kilogram! No szaleństwo jakieś. Ta susza nieźle daje się we znaki.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Klaritka to dziwne że dopiero teraz zauważyłaś te ceny. One są od początku sezonu i nie są związane z susza :P i tak widziałaś tanią pietruszkę. Teraz i tak wszystkie warzywa i owoce potaniały. Szok to był jak czereśnie były za 70zl

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Oj wiem, że ceny są zabójcze w tym roku. Na początku jak pojawiły się truskawki to były po 30 złotych. Gdzie w zeszłym roku były po 15. Bardzo drogie były też i są zresztą bakalie i orzechy. Czereśnie mamy własne na ogródku rodziców i co roku robimy kompoty. W tym roku nie ma ich tak dużo więc i kompotów będzie mniej niestety. I niestety susza jest tu trochę winna. W zeszłym roku też była i pietruszki było mniej więc jest jej mało teraz zeszłorocznej w magazynach. Tegoroczna jeszcze nie wzrosła przez brak wody i upały. Lepiej z marchewką bo ona nie ma tak wielkich wymagań to rośnięcia.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja już dawno zauważyłam że ogólnie ceny bardzo poszły w górę w sklepach. Niestety człowiek mało co kupi a zostawia w sklepie sporą ilość pieniędzy. A później nie raz słyszę że za dużo wydaje w sklepie.               

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Mysle ze to dopiero początek.  Przed nami kolosalne ceny warzyw. Nie ma w tym roku urodzaju. W jednym regionie są ciagle opady deszczu a w drugim susza . Swoją drogą w sklepie w mojej miejscowości za kg pietruszki trzeba zapłacić 26 zł. Niedługo ludzie będą płacili na raty;) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

I tutaj sie mylisz, bo wlasnie ceny warzyw wzrosly przez susze i niejeden rolnik ci o tym powie. 

U mnie jest chyba po tyle samo, choc nie wiem, bo pietruszki nie kupuje. Truskawki w sezone kosztowaly 12/15 zl na poczatku, pozniej juz nawet 6. Ceny nie sa az tak drastyczne. Da sie przezyc, alr nadal czekam na promocje na papryke, bo sezon na cukinie, a ja z checiw zrobilabym leczo.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Trochę jeszcze poczekasz na paprykę u mnie po 19 złotych. Później jak już popadalo i znowu było słońce to truskawki u nas spadły do 8. Niestety ale w porównaniu do lat zeszłych ceny niektorych warzyw i owoców są drastyczne. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Wiem.. Choc cena za czerwona nie jest wvale taka zla, bo 9 zl za kilo. Ostatnio zielona byla w promocji, ale znowu slyszalam, ze ta biala jest po 16 zl za kilo. Chociaz tyle, ze pomidory sa po normalnej cenie, a u mnie w domu bardzo duzo ich schodzi

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Jeśli o mnie chodzi to kupowałam ostatnio zieloną paprykę po 5zl a czerwona to jakieś szaleństwo bo po 15zl za kilo. Ta zielona mię jest taka dobra więc nie bardzo ją chcieli u mnie jeść i później żałowałam że ją kupiłam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Viki28
Mama
post napisany:

Ostatnio zakupy mnie przerażają. Ceny są tak wysokie, że ciężko kupić wszystko na co ma się ochotę. Niby takie podstawowe produkty, a musimy za nie płacic jak za jakieś luksusy. Aż boję się co będzie dalej. A najgorsze jest to, że nie tylko owoce i warzywa drożeją.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne SPF 50