Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Macie może do polecenia fajny żel pod prysznic który nie wysusza skóry ani tym bardziej jej nie uczula? Jak mieszkałam w holandii to ciągle kupowałam żel nivea bodajże pomarańczowy. Miał zapach pomarańczy z gozdzikami i przypominał mi święta Bożego Narodzenia, ale jak wróciłam do Polski to już go nie moglam znaleźć. Może znacie coś o podobnym zapachu?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Viki28
Mama
post napisany:

Żele Nivea też bardzo lubię. Teraz często kupuję żele Palmolive. Zapach Czarna Orchidea jest świetny. Używam też Dove, ale ich kremowy zapach sprawdzi się raczej jesienią i zimą. Na lato fajne są też zapachy z Luksji.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

A nie wysuszaja skory za bardzo i nie uczulaja? Bo na tym mi najbardziej zalezy. Moja skora niestety jest podatna na wszelkiego rodzaju alergie i przesuszenie, a chciałabym tego uniknac. Tez nie chce wydac kasy w bloto. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Też z chęcia się dowiem czy macie jakieś sprawdzone żele pod prysznic, które nie wysuszaja skóry. Ja z reguly używam nivea albo dove ale niestety po kąpieli skóra jest zawsze bardzo sucha i muszę sie cała smarować balsamem.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja używam żel pod prysznic Nivea albo Dove to są przeważnie przeze mnie używane żele bo czasami kupuje też inne. Ale po nich mam fajna skórę i kupuje je najczęściej. Wiadomo że każdy ma inną skórę.                   

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

W sumie to nie mam jakiegos ulubionego zelu do kapieli. Teraz w ciazy uzywam kosmetyki z Nacomi: zele pod prysznic, peelingi, maselka do ciala i brzuszka. Swietnie nawizaja skore, w szczegolnosci te peelingi. A poza ciaza stawiam na te bardziej ziolowe, apteczne zele. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
atanazja20
Mama
post napisany:

Ja jestem maniaczką żeli pod prysznic , nie potrafię bez nich żyć. Polecam z Lirene olejek pod prysznic ARGAN & MARULA  nawilża, długo się utrzymuje oraz jest wydajny. Bardzo dobre są również żele z sephory w okragłych płaskich flakonikach ( w załączniku zdjęcie ).

załącznik do posta:

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

anastazja20 jeszcze nigdy nie widziałam takiego żelu który pokazałaś w załączniku ale przyznam że wygląda obiecująco. Ten płaski flakonik jest bardzo ładny. Ciekawe jakby moja skóra na niego zareagowała.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Oo, pierwszy raz widze zel pod prysznic w takim wydaniu, powiem szczerze, ze mnie nim zaintrygowalas, zapewne tez swoje kosztuje. A czy jeat on bardzo perfumowany? Moja skora niestety nie znosi takich kosmetykow wiec sceptycznie do tego podchodze. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
atanazja20
Mama
post napisany:

Nie jest drogi Sephora często ma promocje, ostatnio kupiłam go za 14 zł. Bardzo ładnie pachną te żele długo się utrzymują, na sklepie jest masa zapachów, a poza tym mają piękne butelki które wyglądają elegancko w łaziece.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Krem ochronny SPF 50