Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Laura__
Mama
post napisany:

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem depilatora laserowego, ale nie wiem czy warto. Opinie na forach kosmetycznych są podzielone, a nie znam nikogo kto używa tego typu sprzętu. A Wy Używacie ? Jaki depilator laserowy polecacie ?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja mam depilator IPL powiem tak moje włoski znacznie wyjaśniały i rosną słabsze ale ja jestem brunetką i miałam dosyć ciemne owłosienie. Ale nie udało mi się zupełnie pozbyć włosków tak jak reklamują i dużo razy musiałam powtarzać. Jednak jestem zadowolona.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie uzywam, moja siostra dostala taki depilator i byla podobno bardzo zadowolona. Sama zastanawiam sie nad takim zakupem, ale wiadomo, ze jest on jednak drogi. Wydaje mi sie, ze na kazda kobiete bedzie dzialac inaczej

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Mlodamama92 to prawda taki depilator jest drogi ale ja jestem z niego bardzo zadowolona. Ale prawda jest taka że nie działa na jasne i rude włoski więc najlepiej mieć jak najciemniejsze akurat ja takie miałam i znacznie się zmniejszyła ich widoczność.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Laura__
Mama
post napisany:

Akurat mam ciemne włoski. Jednak właśnie zniechęca mnie ta cena tych depilatorów. Boję sie że to będą pieniądze wyrzucone w błoto. Czytałam ż3 trzeba powtarzać zabiegi bardzo regularnie i po około roku niby można pozbyć się owłosienia ale wątpię że to prawda.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Ja nie używam takiego depilatora, niestety swoją cena ma. Zastanawiałam się też na zakupem tego depilatoraa. Kuzynka i szwagierka maja i sobie chwalą takze chyba ja też się zdecyduje w najbliższym czasie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
atanazja20
Mama
post napisany:

Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem takiego depilatora koszt duży, a nie wiem jak zareaguje na moje ciało i czy będzie skuteczy. Myślę, że najlepiej jest udać się do salonu i wypróbować na własnej skórze jak zadziała i ocenić skuteczność. Wydaje mi się , że te domowe depilatory IPL mają mniejszą moc niż te w salonach kosmetycznych.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mery
Mama
post napisany:

I ja się zastanawiam już od jakiegoś czasu nad kupnem takiego depilator laserowego i też zastanawiam się czy to się u mnie sprawdzi. Chętnie poczytam opinie osób, które uzyskują bądź użytkowaly taki depilator.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Laura__
Mama
post napisany:

Ja już dwa razy prawie zakupiłam ten depilator ale zawsze coś mnie zatrzymywało. Boję się wydac tyle pieniędzy bo sprzedać później używany też nie jest łatwo. Myślałam też ba początek nad tanszymi depilatorami laserowymi które są czasem dostępne nawet w biedronce

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Cena powala to fakt ale nie chciałam próbować takich tanich z biedronki bo jak wiadomo ich skuteczność bywa różna. Ja mam depilator IPL Babyliss i jestem z niego zadowolona. Używam go już długo i nadal jest sprawny a ja nie muszę się martwić że ogole nogi wieczorem a rano już będą widoczne. A depilacja mechaniczna u mnie odpada.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli