Nawigacja:
Źle traktowanie przez lekarzy, lekarze z nieaktualną wiedzą.
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Zastanawiam się ile razyzdafzylo się Wam trafić na lekarza, który źle Was potraktował lub wygadywal rzeczy, które mieliście świadomość, że nie są dobre dla Was, ani dla dziecka i nieaktualne wg dostępnej wiedzy. Co robiliście w takiej sytuacji? Ja zaczęłam pisać skargi do NFZ, bo pomyślałam, że jak każdy będzie to olewal to później leczą konowaly, o których nie raz się słyszy słyszy w telewizji :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Mi osobiście nie zdarzyło się nigdy tak żebym pisała do NFZ. Moja znajoma natomiast pisała skargę do NFZ bo była nie zadowolona z tego jak ją potraktował lekarz pediatra. Mimo jej skargi lekarz nadal pracuje a ona zmieniła przychodnie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nihdy nie mialam sytuacji w ktorej lekarz na nfz zle potraktowal mnie czy moje dziecko. Owszem, zdarzaja sie tacy ktorzy nie aktualizuja swojej wiedzy i szerza glupoty, ale ja akurat naleze do takich osob, ze potrafie soe odezwac jesli ktoś mnie zdenerwuje czy powie cos odnosnie mitow. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mery
Mama
post napisany:

Nie mialam nigdy takiej sytuacji zeby jakis lekarz zle mnie potraktowal, albo gadał jakieś rzeczy niezgodne z aktualna wiedza. Może po prostu dobrze trafiam na lekarzy. Ale na pewno są tacy, którzy swoją pracę traktują nieco olewczo i nie chce im się aktualizować swojej wiedzy.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Mery ja właśnie ostatnio byłam u lekarza ,przyjęła mnie inna Pani doktor, bo mojego nie było i stwierdziła, że niedobór Wit D u mojego syna to nic takiego 😂 na wiadomość, że znam najnowsze wytyczne ,że z takim niedoborem trzeba podnieść dawkowanie o 50% stwierdziła, że skoro tak to mogę se tak zrobić. Od razu po wyjściu z gabinetu napisałam skargę do NFZ. Dla mnie to chore, że ja potrafię zdobyć informacje z najnowszych sympozjów dla pediatrow, a ona jako osoba, która powinna być najbardziej zainteresowana, nie 🤷‍♀️

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

A mi sie wydaje, ze troszeczkę przesadzasz. Widac, ze jestes z tych osob co to ze wszystkim poszlyby na skarge. Duzo jest lekarzy z nieaktualna wiedza, ale nikt nie zachowuje sie w taki sposob. Pisanie skargi do nfz jest dla mnie troche smieszne. Mozna normalnie porozmawiax, ale po co. 

0 1
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Mlodamama92 przez taki błąd lekarza mój syn mógł zachorować na krzywice. To jest błąd w sztuce. Przez to, że ludzie nie reagują później jesteśmy leczenie przez konkwalow, a ludzie umierają na izbach przyjęć. Już znamy Twoje zdanie, że jesli kobieta w ciąży dba o swoje bezpieczeństwo i dziecka korzystając z pierwszeństwa to już się panoszy, a teraz doszło, że lekarz niech popełnia błędy, a my siedzimy cicho. Gdybym ja nie aktualizował swojej wiedzy to bym nie mogła pracować w swoim zawodzie i tego samego oczekuje od lekarza, który ma leczyć moje dziecko. Heheh nie jestem z tych osób co od razu by poszły na skargę, tylko jestem z tych osób, które szanują swój czas i zdrowie własnego dziecka. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Ja uważam, że można zmienić lekarza tzn też można poradzić się innego i zobaczyć co zrobi nic lecieć pisać skargę do NFZ bo oni pierdółami i tak się nie zajmą i potem się ludzie dziwią, że jak coś jest poważnego i jest skarga to też nikt nie reaguje jak oni co chwilę mogą coś takiego czytać. Zawsze można zrobić badania na własną rękę jak się wie lepiej od lekarzy taka moja opinia 🙂

1 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Joanna przeczytałaś uważnie mój komentarz? Synowi wykonałam badania  ponieważ wiedziałam że coś się dzieje 😉 wyszedł niedobór i lekarz mógł doprowadzić do poważnej choroby. Ta kobieta leczy w Poznańskim szpitalu i jest wiele skarg na nią. Inny lekarz przyznał mi rację. A ilu rodziców jest, którzy nie mają takiej wiedzy i by jej posłuchali? Twoim zdaniem trzeba czekać, aż się wydarzy tragedia, aby zwrócić uwagę na danego lekarza? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Ja na szczęście miałam takiej sytuacji żeby lekarz aż tak mnie zdenerwował żebym musiała pisać zapewne bym nie podarowała a na nie miłych burkajacych coś pod nosem to z dwa razy na samą myśl że muszę iść tam znowu dostawałam gesiej skórki 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15