Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Angie1001
Mama
post napisany:

Jakie polecacie filmy (nie seriale) z tego oraz ubiegłego roku? (2018/2019) Chętnie obejrzała bym jakąś nową ciekawa pozycje filmową :) proszę tylko nie dawajcie Polskich filmów bo nie takie szukam :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ja to jestem do tylu jesli chodzi o firmy z tego czy zeszlego roku. Zalezy tez jaki gatunek filmow cie interesuje, ja ogolnie ogladam same horrory i moglabym polecic pare tytulow, ale z poprzednich lat, bo z nowosciami tak jak wspominalam jestem do tylu. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Madzia
Mama
post napisany:

Ja jestem fanką kina hiszpańskiego i tu mogę polecić kilka pozycji.Zalezy tez jako gatunek filmow lubisz. Lekką i zabawną komedię, która moge polecic to film pt"Puk Puk".Nastepnie trocje juz ciezsze filmy Almodovsracjesli lubosz takie kino. Polecam rownież trxymajacy w napieciu film"Contratiempo" z Mario Casasem w roli głównej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Lubie wszystko byle nie dramat także chętnie przejrzę wszystkie propozycje :) wszystkie stare filmy już obejrzane a z zeszłego roku i tego nie. Mlodamama92 ja uwielbiam horrory. Podobno ma być 2 cześć "to" no zobaczymy bo film w porównaniu do kdmsiazkinto trochę komedia ale cóż :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Też nie obejrzałam za wielu filmów w ostatnim czasie, horror to może nie jest ale thiller- sci-fi - "nie otwieraj oczu". Nawet całkiem spoko, mimo że byłam zmęczona nie zasnęłam, a to już jest coś, bo ostatnio jak mam obejrzeć jakiś film to potem się okazuje że nie mam już siły i często nie daje rady do końca :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Tak, nie otwieraj oczu byl bardzo fajny choc myslalam, ze to bedzie klapa. Za "to" nie przepadam, jakos nie moje gusta. Ale ostatnio z tamtego roku bodajze ogladalam film o egzorcyzmach. Nie pamietam tytulu, ale sytuacja dziala sie w kostnicy, byla policjantka zaczela tam prace, pewnej nocy przywieźli zwloki mlodej dziewczyny i zaczely sie dziac dziwne rzeczy. A dom snow ogladalas? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Nie słyszałam o "dom snów". Muszę przeczytać co to. A "zakonnica" ktoś oglądał? Mam na komputerze ale coś się za to zabrać nie mogę. "nie otwieraj oczu" widziałam ale taki film na raz :) co do "to", to książka jest spoko ale film wyszedł jak komedia :D ale z ciekawości obejrzę druga część. No i ja bardzo lubię serie "gwiezdnych wojen" jestem ciekawa czy w tym roku będzie nowa część w grudniu 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Też nie oglądałam tego filmu ,,Dom snów" myślę że skoro polecacie to chętnie obejrzę. Ja nie oglądam zbyt dużo zagranicznych filmów. Ale chętnie poczytam co polecacie i obejrzę jak mi się uda znaleźć czas.       

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Bardzo polecam ten film. On nie jest nowym filmem, ale jest naprawde swietny. Zakonnicy nie ogladalam, ale slyszalam, ze to tez jest jakas klapa. Byc moze kiedys go obejrze. Jeszcze jest beneath (jak dobrze napisalam) tez swietny. Musialabym przejrzec filmy na stronach gdzie je ogladam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Teraz corawiecej stron jest poblokowana o ciężko znaleźć taką na której w całości bez rejestracji można coś obejrzeć. Zakujaj wiesz ie przeciążenia a CDA chodzi jak chodzi. Kurcze włączę dzisiaj ta zakonnice wieczorem to dam wam znać czy rzeczywiście jest klapa. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Krem ochronny SPF 50