Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Jakie gry planszowe polecacie? I nie chodzi mi tylko o gry dla dzieci, ale tez i dla nas doroslych co by starzyki mogly sobie w cos fajnego pograc kiedy dziecko spi. Poki co mamy w domu tylko scrable i karty, a wiadomo, ze to po czasie sie nudzi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Polecam grę "atak zombie" i na pewno nie jest to gra dla dzieci, a dla miłośników postaci zombie :D fajna gra, ale ja od kąd mam mojego malucha to nie miałam czasu w nią grać. A na imprezy z większą liczbą osób proponuję grę "tabu" jest przy niej trochę śmiechu :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja z gier planszowych polecam grę w chińczyka jak dla mnie jest to fajna gra zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. My gramy z nią całą rodzinką i jest przy tym śmiechu nie raz że szok. Gra jest łatwa do opanowania nawet ska dzieci więc myślę że warto.

0 0
zgłoś post
do moderacji
atanazja20
Mama
post napisany:

Ja polecam e - motionz , monopol junior, zające na łące oraz potwory do szafy. To jak narazie moje i mojej córeczki ulubione gry. Dla starszych dzieci polecam rummikub sama kiedyś w niego grałam oraz jengę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Oo rummikubjest wlasnie fajny, czasami w niego gramy jak jedziemy do rodziny. Ta gre z zombie z checia bym wyprobowala, bo lubie takie klimaty. Monopol w sumie tez, ale to taka gra ktora znam, a jednak chcialabym cos nowszego. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Viki28
Mama
post napisany:

Ja zawsze lubiłam grać w młynek. Fajna gra pobudzająca myślenie. No i oczywiście w niezastąpione warcaby i eurobiznes. Z dzieciństwa pamiętam taką grę jak szóstka. Jakimś cudem ta gra przetrwała w całości i czasem jeszcze w nią gramy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Ja lubię jeszcze "uno". No i monopoly :D ten przypływ adrenaliny kiedy stajesz na polu znajomego a on ma tam hotele a ty w portfelu swiecisz pustaki. Jeśli chodzi o karty to lubię krac w tysiąca i 358(remik) nie wiem czy u was też się tak to nazywa. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Mlynek? Nie slyszalam nigdy o tej grze, pewnie jest fajna. U nas to sia nazywa remik, pierwsze slysze ze to ejst 358 dziwna nazwa, ale co kto lupi. Monopoly to gralam za dzieciaka, teraz mnie to tak nie kreci, dlatego szukam czegos ciekawszego. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
anna936605
Mama
post napisany:

Ja bardzo polecam grę Winball, jeśli wasza druga połówka lubi piłkę nożną, czy to grać czy oglądać to napewno będzie zachwycony. Sama się wciągnęłam, chociaż przyznam się, że czasem miałam dosyć tej piłki. Można grać w dwójkę ale też i większej ekipie znajomych. No a jaka rywalizacja ! Trochę przypomina Eurobiznes, z tym że tu kupujemy piłkarzy i stadiony.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja również nigdy nie słyszałam takiej nazwy gry jak Młynek. Ja czym to polega i jak się w to gra? Bo może opłaca się poszukać w sklepach i kupić coś dla odmiany. To jest gra dla całej rodziny czy raczej dla dorosłych i nastolatków?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic