Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Karynka1
Mama
post napisany:

Szanowni użytkownicy forum Dostałam upomnienie od moderatora za stosowanie wielokropku na końcu zdania. Dla mnie jest to zwyczajny zabieg gramatyczny, stylistyczny. miałyście kiedyś podobny problem, co z tym zrobić? lubię spędzać czas na forum. Teraz zastanawiam się nad jego poziomem jego moderacji i możliwością swobodnej wypowiedzi

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Karynka1 nie, nie dostalam takowego upomnienia, alr duzo osob wlasnie mowilo, ze podostawali ostrzezenia badz konta zostaly poblokowane przez te wielokropki, nie wiem dlaczego tak jest. Ja ogólnie staram sie tego nie robic, ale to przyzwyczajenie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Moje konto zostało zablokowane dzisiaj, dlatego, że forum nie jest dostosowane do emotikonek  przez co w miejscu gdzie jest emotikon wypowiedź soztaje ucieta. Przez to moderator myśli  że na robiłam mnóstwo kropek. Napisałam do nich maila i odblokowali mi konto, ale i tak napisali, że przy następnej takiej sytuacji nie odblokuja mi konta. Aż strach komentować  Szkoda, że nie ma możliwości edycji komentarza, wtedy nie byłoby problemu 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Właśnie Juliankowy_swiat szkoda że nie można edytować swojego komentarza, rozumiem że została usunięta możliwość usunięcia komentarza ze względu na to że niektóre osoby nabijały sobie w ten sposób punkty, ale edycja by się przydała. A co do wielokropka to nie miałam takiej sytuacji, ale go nie używam więc napewno dlatego. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewunia
Mama
post napisany:

Ja nie miałam takiej sytuacji jeszcze i mam nadzieję że nie będę miala, dobrze że moderator czuwa nad przebiegiem konkursu, czasami spotykam na forum bardzo krótkie wypowiedzi i sama zastanawiam się jak one to robią 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamaskarbow
Mama
post napisany:

Ewunia teraz nie ma opcji dodania komentarza jeśli nie ma on 200 znaków. Te krótkie komentarze są z przed 3-6 miesięcy. A co do wielokropka to sama z przyzwyczajenia kropkuje. Chyba pora zmienić nawyk. Będzie ciężko bo uwielbiam używac na końcu wielokropka

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

No to niestety trzeba teraz bardzo uwazac zeby czasem nasze konta nie zostaly zablokowane. A co do tych emotek to bardzo dziwne, bo ja np widzialam jak ty wstawialas takie fajne emotki i nie widzialam na ich miejscu zadnego wielokropka. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Dziwna sprawa. A moderatorzy jakoś to wyjasnili czy tak po prostu? Nie rozumiem tego zaraz się okaże że nie będziemy mogli używać żadnych znaków interpunkcjnych. A buziek też już nie można robić? Nie no ja tego nie rozumiem.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Moze chodzi o takie emotikonki, a nie o dwukropek i nawias. No i moze o to, ze niektórzy zamiast cokolwiek napisac to dawali wlasnie wielokropki i tym sposobem przedluzali komentarz. Moze wypowie sie tutaj jakis moderator i bedziemy wiedziec o co chodzi. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mm
Mama
post napisany:

Ja miałam raz upomnienie,ale szybko się zkapowalzm, o co chodzi, nie wiedziałam jak jedna rzecz działa,ale wytyczne dostałam dobre i wszystko jest ok.Po prostu nie wiedzialam jak się obsługuje,już ten błąd nie nie powtórzy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy