Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Kgorska
Mama
post napisany:

Dlaczego nie mogę nigdzie napisać i dodać artykułu?! Nie mam przycisku z napisem "Dodaj nowy artykuł i nie wierm jak to zrobić. Do tej pory nie miałam takiego problemu. Ktoś wie o co chodzi? Jak mam dodać artykuł?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Witold Pająk
Tata
post napisany:

Kgorska szczerze to dziwna sprawa. Ja wysłałem normalnie artykuł i czekam na weryfikację przez moderatora czy inna uprawniona osobę. Może masz jakiś błąd na stronce. Proponuję odświeżyć stronę albo spróbować za jakiś czas. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kgorska
Mama
post napisany:

Już chyba wiem w czym tkwi problem. W tej edycji konkursu zmieniły się zasady i artykuł może dodać tylko ekspert albo bloger, ja żadnym z nich nie jestem. Szkoda, bo miałam wenę twórczą:P Ale bardzo Panu dziękuję za chęć pomocy:) Pozdrawiam:) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Kgroska to dobrze widzieć bo w sumie to nie wiedziałam że teraz to tylko bloger lub ekspert może dodawać artykuły. A już właśnie miałam zamiar zacząć pisać a tu taka zmiana. Dobrze wiedzieć że nie można pisać artykułu jeśli nie jest się bloggerem ani ekspertem tak jak ja.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Faktycznie teraz sprawdzałam i też nie mogę napisać artykułu dziwne, szkoda bo do tej pory też mogłyśmy pisać i było fajnie. Napisałam w tej sprawie do moderatora i czekam na odpowiedz, jestem ciekawa dlaczego teraz tak zrobili 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Hmm, ciekawa sprawa. Jeszcze tego nie sprawdzalam, ale zaraz to zrobie. W systemie punktacji jest wzmianka o dodawaniu artykulow, ale nie ma tam nic, ze jest to tylko dla blogerow czy ekspertow, jesli faktycznie nie mozemy dodawac artykulow to szkoda. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Mlodamama 92 ja również bardzo żałuję że już nie już nie będzie można dodawać swojego autorskiego artykułu i również się nie doczytałam w punktacji że tylko bloggerzy i eksperci mogą dodawać artykuły. Myślałam że będzie tak jak do tej pory.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

W regulaminie pisze faktycznie że blogerzy i eksperci mają przyznawane 150 punktów za napisanie artykułu, może za dużo my pisaliśmy i nie miał kto tego sprawdzac, szkoda że jeszcze zmienia że będziemy mogły pisać a jak nie to trudno

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Tak, wlasnie przeczytalam, ze tylko blogerzy i eksperci. No coz, mowi sie trudno. Nam pozostaje zdobywa punkty za komentowanie itd. A artykuly zostawmy tym którzy zajmują sie tym na codzień i sie na tym znaja. I tak wiekszosc moich artykulow nie zostala zaakceptowana.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Ja jestem zarejestrowana jako mama i mam artykuł w mojej sekcji na profilu do drobnej poprawki. Ciekawe czy teraz bede mogła poprawic i go przeslac ponownie. Czy juz nie. Jutro zobacze, bo teraz nie mam weny tworczej jiz haha

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby