Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Dziewczyny, można sie zgłaszać do nowego testu.. Ale czy ktoś z was dostał już informację odnośnie szamponu do którego również się zgłaszałyśmy? u mnie póki co cisza,tak samo jak z nagrodą.. Cierpliwie czekam,.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja się już zgłosiłam do nowego testowania, ale również nie dostałam jeszcze informacji odnośnie nagrody oraz poprzedniego testowania. Czekam cierpliwie na wiadomość, bo nic innego nie pozostało jak tylko czekać.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agnieszka
Mama
post napisany:

Ja też się już zgłosiłam do nowego testowania, również jeszcze nie dostałam wyników poprzedniego. Nagrody też jeszcze nie dostałam i pozostaje nam czekać na wysyłkę i nie mam pojęcia kiedy do nas dojdzie :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelina 26
Mama
post napisany:

Dziewczyny z tego co pamiętam to informacja odnośnie testowania szamponu miała do nas dotrzeć jakoś po weekendzie majowym, więc pozostaje cierpliwie czekać. Myślę że podobnie będzie z nagrodami. A teraz nie pozostaje nic innego jak tylko zgłosić się do nowego testowania i czekać na wyniki. Miłej majówki 

0 0
zgłoś post
do moderacji
andzelakirzan
Mama
post napisany:

Również nie dostałam, ale czekam. 

Zgłosić się zgłosiłam do nowego :) 

Odpowiadam w miarę czasu na pytania i zbieram punkty, ale zauważyłam ze w ogóle przestały się nabijać. Te które mam uzbierane są nadal. Nowe nie przybywają :/ 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Antonina35
Moderator
post napisany:

Drodzy Rodzice, zgodnie z informacją, która była umieszczona przy ogłoszeniu dot. testowania szamponu  o zakwalifikowaniu się do testu poinformujemy Was do dnia 07.05.2019 r. ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ja wlasnie zapomnialam do kiedy miala byc informacja odnosnie testowania szamponu. Chcialam to zobaczyc w testach, a tu pokazalo sie nowe testowanie. Dlatego tez zapytalam na forum, bo zawsze ktos mogl zapamietac. :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

Początkowo chyba z tego co pamiętam to miało być do końca kwietnia ale wydłużyli okres zgłoszeniowy do 7 maja. Nowe zgłoszenie już wysłaliśmy z synkiem ale również jesteśmy ciekawi jak nam wypadła ankieta odnośnie szamponu 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

Czekamy z niecierpliwością.  Cały czas mi chodzi po głowie ten szampon. Specjalnie nie kupowałam nic nowego z nadzieją że uda sie dostać do testowania- jak nie, to kupię :-) Nie mogę się doczekać wyników, a to już jutro :-) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

ja również nie mogę się doczekać, byłoby fajnie gdyby się udalo dostać. Ostatnio na profilu na fejsie był konkurs w którym można było wygrac ten szampon, ale nie brałam w nim udziału. Nie miałam jakoś weny i nie wiedziałam co napisać w odpowiedzi konkursowej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia