Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Jako chrzestny bym kupiła kartę podarunkowa do sklepu 8* lub Tyłem.pl, żeby rodzice mieli już cześć kwoty wpłaconej na porządny fotelik następny 🙂 myślę, że nie ma nic cenniejszego niż dołożenie się do bezpieczeństwa dziecka 🙂♥️

0 0
zgłoś post
do moderacji
Sloneczko_zz
Mama
post napisany:

Nasze chrzestna dała dla syna pieniądze i pamiątkę, A chrzestny piękny łańcuszek i pieniądze. Dostaliśmy również świetne karty do wypełnienia w ozdobnym pudelku gdzie mogliśmy wpisać ulubioną zabawkę, pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, ile zębów w jakim wieku itp. super pomysl i pamiątka 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karpatia
Mama
post napisany:

Co dawałyście na chrzest? Pieniądze czy jednak prezent?  Zastanawiam się co podarować bo zostałam poproszona o bycie matką chrzestną. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Rozalens
Mama
post napisany:

Kasa według mnie lepsza, niż jakieś medaliki, łańcuszki czy tym bardziej bransoletki. Kasę, która dostały moje dzieci przelaliśmy im na konta, na które co miesiąc dostają stały przelew. Później będą mieć na auto/wkład własny/wesele czy co sobie tam wymyślą - żadne nie dostało biżuterii, bo mówiliśmy, że nie chcemy. Nie znam nikogo kto by to nosił, sama tez nie nosiłam. Nawet nie miałam pojęcia, że jakiś medalik z chrzcin się zakłada na komunię - moje dostały rowniez personalizowane bajki (np. MyMagicStory lub Moja Książeczka), vouchery sesje zdjęciowe (bo mieliśmy roczek*chrzciny).

Od siebie polecam stronę:

http://www.meritohurt.pl/albumy-pamiatki-na-chrzest/pamiatki-na-chrzest-swiety.html

Można znaleźć wiele ciekawych pamiątek z okazji chrztu świętego. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby