Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Daje się tyle na ile Cię stać. My osobiście dajemy 500zl jako goście. Prezentów nie kupujemy, bo bez sensu jak ma się dublować, a rodzice mogą nie mieć pieniędzy i zbierać akurat na porządny fotelik, czy spacerowkę :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
esia89
Mama
post napisany:

nasza chezestna mloda bo studiuje mmmo to kupila album w który rosnie razem z naszym maluszkiem oraz dala do koperty 300 zł mysle ze to wystarczjaaco właszcza iz nie zarabia a pomoc jej w codziennym rytuale z malutkim jest niezastapiona

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Moim zdaniem bardzo fajnym prezentem od chrzestnej na chrzciny jest srebrny lub zloty smoczek z imieniem, nazwiskiem oraz z metryczką( czyli z datą, z godziną urodzin dziecka, z wagą)Również można kupić srebrną lub złotą łyżeczkę.A jeżeli chodzi o pieniądze to mi się wydaje że pomiędzy 300 a 500 zł powinno się dawać

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja już dostałam zaproszenie na chrzciny mają się odbyć w drugą niedziele w tym miesiącu. Zdecydowałam że dam pieniążki do koperty tylko się zastanawiam ile. Jakby nie było to będzie maluszek od mojej siostry i zastanawiam się ile dać do koperty.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Dajesz tyle ile możesz i nie rozumiem tego popytu kto da więcej albo kto co lepszego kupił. To jest chrzest a nie impreza na prezenty. Rodzice czasami nie wiedzą nic o wierze i chrztu ale impreza przecież musi być 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Moja koleżanka ma termin za 2 tygodnie i poprosiła mnie zebym była chrzestna i teraz też mam dylemat co dac. Pewnie skończy się na tym, że dam pieniądze na chrzest bo jednak rodzice bardziej wiedzą co potrzeba maluchowi i może jakaś pamiątkę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Ja będąc chrzestną w tym roku kupiłam biblię obrazkową dla najmłodszych w ozdobnym drewnianym pudełku z dedykacją i pieniądze w pamiątkę chrztu. Każdy powinien dać tyle ile uważa i na ile może sobie pozwolić. A nie patrzeć na innych.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Moja corka dostala na chrzest od chrzestnej sliczna ksiazke personalizowana do wypelnienia. Np pierwsze slowa, kosmyk wlosow, zabek, pierwsze kroki itp. Oraz łancuszek poswiecony. A od chrzestnego dostala portret, ktory dal namalowac na podstawie Jej zdjecia

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

O ja taki portret to mega prezent. :D Muszę zapisać gdzieś w kalendarzu ten pomysł i wykorzystać w przyszłości jak będę poszukiwać pomysłu :) jakoś U nas w rodzince nikt tak jeszcze nie zrobił więc na pewno będzie to oryginalne :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Jako chrzestny bym kupiła kartę podarunkowa do sklepu 8* lub Tyłem.pl, żeby rodzice mieli już cześć kwoty wpłaconej na porządny fotelik następny 🙂 myślę, że nie ma nic cenniejszego niż dołożenie się do bezpieczeństwa dziecka 🙂♥️

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby