Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Karolina
Mama
post napisany:

Myślę że 300-500 zł, to też zależy ile ktoś może dać. Córka dostała złote kolczyki 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela16
Mama
post napisany:

chrzestna do kościoła powinna choc nie musi kupic biała szatke.. a w prezencie jak da 600 do 800zł jest ok. czasem tez mozna kupic obrazek z aniłem strózem srebny..

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

Daj tyle ile możesz dac i do tego np kupic zaproszenie na sesję zdjęciową dla maluszka wazna rok a rodzice sami wybiorą sobie dogodny termin

2 0
zgłoś post
do moderacji
moniawp5
Mama
post napisany:

Chrzciłam synka w lipcu i od chrzesnej dostał 600 zł i pamiątkę Chrztu a od chrzesnego dostał łańcuszek , uważam że każdy daje to na co go stać 

0 0
zgłoś post
do moderacji
<3
Mama
post napisany:

To zależy kogo na ile stać jeśli chodzi o pieniążki. A na prezent może jakaś personalizowaną rzecz.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Moja znajoma teraz idzie na chrzest i daje 300. I dodatkowo kupiła misia interaktywnego.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Chrzestna daje tyle na ile może , Można sie zapytac rodzicow czy nie potrzebuja czegos

4 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

KAZDY DAJE TYLE NA ILE MOZE I JAK UWAZA NIE MA UWZGLEDNIONEJ KWOTY KTÓRA TRZEBA DAC. Ja wybierajac chrzestnych nie patrzyłam na to kto moze dac ile. Fajna pamiatka jest podarowanie złotego łańcuszka. Najstarsza córka otrzmała od chrezstnego takie małe buciki pozłacane z dedykacja. Jak podrośnie to będzie miała super pamiątkę.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Miskowa
Mama
post napisany:

U nas fajnym prezentem były metryczki handmade. A tak to dostawała pieniążki. I buciki z grawerem.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Nicolla
Mama
post napisany:

Zależy od twojego budżetu np branzoletkę z grawerem :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Baby