Nawigacja:
Jaką nagrodę wybraliście w 2 edycji konkursu?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Agnieszka
Mama
post napisany:

Dziewczyny macie już możliwość odbioru swojej nagrody? Ja wieczorem uzupełnienie do odbioru bo jeszcze nie wiem co chce wybrać? Ja mam 2 miejsce tak jak w rankingu i się bardzo cieszę bo uczciwie wygrałam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
margaretka2011
Mama
post napisany:

Agnieszka przede wszystkim gratuluję drugiego miejsca. Ja już mam możliwość odbioru nagrody, wybrałam kremik do twarzy. Byłam w połowie rankingu. Bardzo się cieszę, że nasza aktywność tutaj jest nagradzana. A Ty o której nagrodzie myślisz? Pozdrawiam 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agnieszka
Mama
post napisany:

margaretka2011 ja wzięłam fotelik do samochodu, do mojego auta niby mam po synku ale jest u męża w aucie, teraz nie będziemy musieli przekładać go za każdym razem jak będzie jechała w moim aucie, u nas w domu muszą być 2 samochody bo nie ma lini autobusowej

0 0
zgłoś post
do moderacji
margaretka2011
Mama
post napisany:

Bardzo fajny, praktyczny wybór. My akurat mamy jeden samochód, ale przystanek autobusowy pod blokiem, tak więc nie ma potrzeby zakupu drugiego. Chociaż marzymy o wyprowadzce na wieś, a wtedy bez drugiego samochodu ani rusz. Synek ma 2,5 roku więc w swoim foteliku jeszcze pojeździ, także dla maleństwa, na które teraz czekamy trzeba będzie kupić  drugi fotelik. W każdym razie gratuluję zasłużonej wygranej. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Gratulacje dla wszystkich którym udało się wygrać :) fajnie że jest taka możliwość i zostalysmy nagrodzone za wysiłek czas i trud jaki wlozylysmy w dermedicowo. Pozdrowionka dla wszystkich :) wybierajcie swoje nagrody :) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Oo to juz? Ja jeszcze nie wiem co wybiore, bo nie patrzylam na ranking. Fotelika raczej bym nie wziela, bo jednak powinien pasowac do auta, a do naszego nie kazdy pasuje, poza tym juz jakis czas temu kupilismy nowy fotelik. Zobacze co tam jest i wybiore.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

Ja również składam Wam szczere gratulacje. W szeczególności mamusiom z tych pierwszych miejsc bo wiele trudu na pewno włożyłyście by się na tych miejscach znaleźć. I wszystkim innym którzy brali udział. Ja właśnie wybrałam swoją nagrodę, kebeczek izotermiczny na pewno się przyda :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Gratuluję wszystkim. Ja zajęłam to samo miejsce które miałam po zakończeniu konkursu więc mam nagrody trzeciego stopnia jeszcze nie wiem co wybiorę. Jeszcze raz gratuluję wszystkim zwycięzcom. Mam nadzieję że będzie kolejna edycja konkursu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Lemonade St.
Blogerka
post napisany:

Tak, nagroda już wybrana, gratuluję wszystkim, którzy zdobili nagrody i życzę powodzenia w kolejnych etapach. Do testowania jest świetny szampon, czytałam o nim wiele dobrego więc i ja się zgłosiłam, trzymam kciuki za wszystkich. ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ja najchetniej wzielabym wszyatkie nagrody, bo kazda jest super. Ale niestety mozna wziac tylko jedna. Wybralam namiot, wczesniej myslalam nad kosmetykami, ale mamy ich tak duzo, ze nie mam ich gdzie trzymac, a namiot wydawal mi sie bardziej korzystniejszy

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy