Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Jeśli nie ma się zbyt dużej rodziny to można zrobić w domu jak najbardziej. Ale jak najbliższa rodzina czyli rodzeństwo rodziców (która już często ma też swoje rodziny) dziecka jest naprawdę spora to ciężko jest to ogarnąć w domu i lepiej pomyśleć o restauracji.

0 0
zgłoś post
do moderacji
gosianowacka
Mama
post napisany:

ja chrzciny robiłam w domu . bylo tylko slodkie bo jestesmy w trakcie remontu i nawet w naszym przypadku dobrze ze nie robilismy w restauracji bo przyjechali tylko chrzestni  a tak dostalismy odmowy, a dziadkowie nawet do kosciola nie przyjechali takze.. jak masz duza rodzine i wiesz ze beda na chrzcinach bym sie nie zastanawiala

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olga
Mama
post napisany:

Jeśli jesteś słaba to dom absolutnie odpada bo to kupa roboty będzie no chyba ze katering zamówisz ale To i tak sporo do ogarnięcia jest wiec polecam restauracje ja planuje właśnie w lokalu planuje zrobić dom odpada 

0 0
zgłoś post
do moderacji
agrafka
Blogerka
post napisany:

To taki okres w życiu kobiety, że faktycznie warto z taką imprezą udać się do restauracji. Nie powinnaś mnieć wyrzutów sumienia. U mnie duża rodzina więc za każdym razem szliśmy do restauracji. Cenowo myśleż, że to wyjdzie prawie podobnie. Przynajmniej u mnie jak liczyłam ile nas to wyniesie. A trzeba pamiętać, że po takiej imprezie też trzeba posprzątać. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby