Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Tata Karola
Tata
post napisany:

My urządziliśmy chrzciny w restauracji. Synek miał wtedy cztery miesiące. Zamówiliśmy obiad oraz deser. Wszystko w przystępnej cenie. W domu nie mielibyśmy miejsca na ugoszczenie wszystkich, mimo tego, że było nas łącznie piętnaście osób 

0 0
zgłoś post
do moderacji
netka505
Mama
post napisany:

Ja także sugeruję restaurację. Mama nie musi wtedy latać bo wszystko będzie już przygotowane. Ma sie wtedy czas dla maluszka i gości.  Ja rak zrobiłam i byłam zadowolona.Zresztą nawet nie zmieściłabym wszystkich gości w domu bo mam dużą rodzinkę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
KolorowyŚwiat
Mama
post napisany:

W dzisiejszych czasach chrzciny wyprawa się właśnie w restauracjach. Kochana, Ty masz się teraz czym zajmować a nie gotować dwa dni. Lepiej przyjsć na gotowe i nie musieć pół nocy sprzątać domu. No chyba, że na chrzcinach będzie 5 osób to można sobie zrobić przy torcie posiadówkę w domu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
annam
Mama
post napisany:

My organizowaliśmy chrzciny w domu. Mimo tego, że nie mamy dużo miejsca, to jednak wszyscy się pomieścili. W szykowaniu potraw miałam duża pomoc ze strony najbliższej rodziny. Nie żałuję, , że wszystko odbyło się w domu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
zlotarybka
Lekarz
post napisany:

Jeśli koszty nie stanowią problemu to zdecydowałabtm się na lokal. W domu może bardziej przytulnie, ale dużo zamieszania że sprzątaniem, gotowaniem i innymi przygotowaniami. Można stracić cenny czas przeznaczony dla bobasa. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
PatrycjaMB
Farmaceutka
post napisany:

My chcieliśmy syna jak skończył 5 miesięcy i obiad mieliśmy w restauracji. Przy małym dziecku nie wyobrażam sobie ze miałabym wszystko szykować w domu i potem jeszcze sprzątać. Mieliśmy 17 osób i wydaje mię się to wygodnym rozwiązaniem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aleksandra 96
Mama
post napisany:

Wydaje mi się ze lepiej w restauracji- tam wszystko przygotują oraz posprzątają. Nie musisz gotować godzinami, martwić się czy wszystko będzie ciepłe po powrocie oraz sprzątać. My mamy zaplanowane na te święta i w naszym przypadku również koszt wychodzi mniejszy.

Tylko jeśli nie czujesz się dobrze może warto to przełożyć?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja robiłam chrzciny w restauracji. Szczerze to bardzo sobie chwalę ponieważ przyszłam i wszytko było gotowe i podane i później nie mię musiałam sprzątać. A wiadomo maluch wymaga opieki i obsługa gości w domu oraz późniejsze porządki byłyby utrudnione właśnie dlatego zdecydowałam się na restaurację.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mariola90
Mama
post napisany:

Mieszkamy na Śląsku. W Poznaniu było super. Jednak to chyba troszkę za daleko. Poczekamy aż nasza kasienka podrosnie. Pewnie do jesieni. To zresztą chyba będą za duże koszty. W domu odpada bo można się zajechać. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
atanazja20
Mama
post napisany:

Ja robiłam Chrzciny w restauracji, koszt praktycznie ten sam , a oszczędność czasu i energii ogromna. Lepiej zrobić w sprawdzonej restauracji  i mieć więcej czasu dla maluszka i na rozmowy z rodziną. :) Przygotowanie posiłków i wysprzatanie mieszkania wymaga sporo czasu i energi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby