Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mariola90
Mama
post napisany:

Witam, zastanawiamy się z mężem nad wyprawieniem chrzcin w restauracji w Poznaniu, w której odbywał się nasz obiad weselny. Jak myślicie to dobry pomysł, czy lepiej zrobić to w domu? Jestem jeszcze troche slaba.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Stenka
Mama
post napisany:

Z chrzcinami bym poczekała, aż wszystko po porodzie się unormuje. Moim zdaniem lepiej zrobić poza domem. Harmider i bałagan jaki się robi w czasie przygotować nie ma dobrego wpływu na dziecko. A i czasu na przygotowania przy małym dziecku jest mało.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

Ja osobiscie robie poza domem, bo masz czas aby zająć się przygotowaniem siebie i dziecka, a w domu wiadomo, dużo szykowania nawet jeśli zaprosisz tylko kilka osób. Dodatkowo podczas samego obiadu nawet nie znajdziesz chwili wytchnienia aby usiąść i porozmawiać z rodziną bo bedziesz biegać do kuchni. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

Wszelkie imprezy w restauracjach są droższe niż te wyprawiane w domu. Jednak jeżeli koszty nie stanowią problemu, to ja myślę, że wygodniej właśnie w restauracj. Sama możesz być wtedy gościem, a nie gospodynią. Jeżeli jednak słabo się czujesz, to poczekaj. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

My z partnerem oczekujemy na bobaska. Napewno zdecydujemy się na chrzciny poza domem. Aż takiej dużej różnicy w kosztach nie ma. O kobieta ma czas dla rodzinki a nie biega między kuchnia a pokojem z gośćmi. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Jesli nie czujesz sie na silach to albo zrobic takie chrzciny w domu albo po prostu poczekac na odpowiedni moment, po co sie tak z wszystkim spieszyc? Na takiej uroczystosci matka powinna byc wypoczeta i w pelni sil. Dodatkowo, wazne tez sa pieniadze. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Gosik.p
Mama
post napisany:

Robiliśmy w restauracji. Nie latasz, nie donosisz, nie sprzątasz. Możesz zajać się na spokojnie dzieckiem i miło spedzic czas z gośćmi. Moja znajoma np wyprawiała chrzciny w domu tyle tylko, że miała catering z pelna obsługą i też była zadowolona, więc są różne wyjścia.  Ale jeżeli jeszcze źle się czujesz to może warto przemyśleć opcję przełożenia chrzcin i je wyprawić jak już będziesz w pełni sił ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

Jak najbardziej popieram taki pomysł. My również myśleliśmy o jakiejś restauracji ale u nas nie było dużo gości więc zdecydowaliśmy się na poczęstunek w domu. A jeśli nie czujesz się na siłach to tym bardziej popieram.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olajj
Mama
post napisany:

Ja chrzciny corki urządziłam w domu. To była masakra dla mnie. Nie mogłam prawie usiąść. Tylko, a to kawa to herbata. Podałam obiad, pozmywać. Znowu napoje. Karmienie, krojenie torta, ciepłe danie. Najlepiej zrobić w restauracji i miec spokój. Wiadomo więcej kasy się wyda, ale przynajmniej się również będzie odpoczywać z gośćmi 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kici86
Mama
post napisany:

Ja robię chrzciny w restauracji. Mieszkanie to nie miejsce na takie spotkania rodzinne. Duzo ludzi i roboty. A po imprezie to trzeba zaś wszystko posprzatac. A ja wolę spokój i luz. Restauracje mają teraz specjalne menu na takie okazje i nie są zbyt drogie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Krem ochronny SPF 50