Nawigacja:
Czy robicie swoim partenom/męża prezenty pod choinkę?
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
MamaLiwki
Mama
post napisany:

Czy robicie swoim partenom/męża prezenty pod choinkę? Jak tak to macie już pomysły co kupujecie ?

9 0
zgłoś post
do moderacji
mloda mama
Mama
post napisany:

W sumie to nigdy nie dawalismy sobie prezentow na gwiazdke. W zeszlym roku maz mnie zaskoczył i dal dal brsnsoletke. Teraz mamy dziecko, wiec mysle ze fajnie jesli kazdy- rodzice i dziecko cos dostanie. Tylko kompletnie tez nie mam dla partnera pomyslu na prezent.

6 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie dajemy sobie prezentow, dla mnie najwiekszym prezentem jest moj partner i nasza corka, ale on stanowczo stwierdzil, ze kupi mi laptopa, bo ma juz dosc mojego marudzenia :p

6 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

My tez nie dajemy zdecydowaliśmy że lepiej dziecku coś kupić

5 0
zgłoś post
do moderacji
Madzialenka87
Mama
post napisany:

mój mąż chce jakąś super wiertarke więc postanowiłam zrobić mu BON sama i dołżyć mu część

3 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Ja mojemu kupuje mrówki bo wiem że by chciał  Strasznie lubi takie rzeczy. Już ma jedną kolonie mrówek teraz by chciał druga mieć

5 0
zgłoś post
do moderacji
Lemonade St.
Blogerka
post napisany:

Zamiast kupować sobie prezenty robimy sobie wieczór dla siebie, wychodzimy coś gdzieś zjeść razem i spędzić czas :)

3 0
zgłoś post
do moderacji
monia1990
Mama
post napisany:

my z mężem kupujemysobie coś drogiego wspólnego razem

3 1
zgłoś post
do moderacji
Little Pink Dress
Blogerka
post napisany:

U nas w planach w ramach prezentu dla oby dwojga był wspólny sylwester kiludniowy w górach- ale pakiet, na który mieliśmy się wybrać, był aż 5 dniowy, a na tyle niestety nie możemy sobie pozwolić :( Ostatnimi czasy móh wybór padał na PlayStation 4, Fifę do niej, albo uzupełnianie stroju do piłki nożnej (hobbystycznie gra w piłkę :) ) . Ale, powiem szczerze, na ten rok sama jeszcze nie mam pomysłu, odka odpadł nam ten sylwester. 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Kupujemy tylko dzieciom

3 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało