Nawigacja:
Rodzice po godzinach |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Macie w swoim otoczeniu znajoma/kolezanke/przyjaciolke, ktora na wiesc o waszej ciazy stala sie zazdrosna i zawistna i z tego wzgledu zaczela wymyslac niestworzone historie na wasz temat?

5 0
zgłoś post
do moderacji
Madzialenka87
Mama
post napisany:

oczywiście, że tak :) w dużym mieście mieszka się owiele lepiej i łatwiej wiem, życie jest drogie bo mieszkania i dom budowa ceny ziemi sa duże jednak człowiek jest anonimowy.......wiem to doskonale mieszkając w poznaniu miałam prace musiałam dojechać okolo 25km nikt nawet nie widzial czym dojade do pracy bo parking daleko nie wiedzieli co mam w domu itd. od około 10 lat mieszkam w malej miejscowości pod gorzowem i co? każdy wszystko wie i to nawet lepiej ode mnie o mnie, mężu i dziecku ja sie z tego nauczylam śmiać i oczywiście nie wyprowadzam z błedu nikogo jak np mówią że mam "nowy tv i sprzęt jakiś" lub "znow stal pod twoim domem ktoś na PO pewnie kochanek" mowie tak: oczywiście masz racje ale wiesz nic nie mów bo się wyda a to nie kochanek lecz sponsor bo za co bym miala ten nowy tv.......chce się aż użyć słowa brzydkiego ale nic to nie da....a zwłaszcza takie coś mówią właśnie "koleżanki"

2 0
zgłoś post
do moderacji
Sylwia00804
Mama
post napisany:

moze ma problem z zajściem w ciąże, stad jej zachowanie?

4 0
zgłoś post
do moderacji
Klomisia
Mama
post napisany:

Nie mam takiego problemu 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Niestety ale tak, kuzynka ..... 

3 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Problem z zajsciem w ciaze to nie powod do tego zeby byc zazdrosnym i tak zawistnym i nie upowaznia takiej osoby do mowienia, ze dalo sie du. Y facetowi i zaszlo w ciaze. 

2 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

Zawsze tak to jest tylko nie zawsze o tym wiemy. Ja się jakoś tym nie przejmuje i niech sobie gadają im mniej się przejmujemy tym lepiej dla nas 

3 0
zgłoś post
do moderacji
Hana23
Mama
post napisany:

Niestety, tak!

1 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama