Nawigacja:
Tematy:
500+na pierwsze dziecko bez kryterium dochodowego.
Rodzice po godzinach |

Co myslicie o nowym pomysle odnosnie 500+ na pierwsze dziecko bez dochodu. Uwazacie to za super sprawe czy moze jednak jestto dla was bezsensu i niepotrzebne? Wiadomo ze rzad dajac nam kolejne 500+ zabierze nam o wiele wiecej, ale ja myslalam, ze moze postaram sie o te pieniadze, bede je odkladac dla corki, oszczedzac, zebypozniej miala jakies pieniadze na start, po sloncze iu 18 roku zycia. Piszcieco sadzicie na tentemat.

170 odpowiedzi
Do moderatora 2 ranking blogerów
Rodzice po godzinach |

Bardzo proszę o usunięcie użytkownika tryta z rankingu blogerów. Użytkownik ten w nieuczciwy sposób zdobywa punkty, nagminnie kopiując cudze komentarze i wklejając je jako swoje w sekcji ekspert radzi. W ten sposób wbił się na 4 miejsce w rankingu, a wczoraj nawet na 3, co jest nieuczciwe wobec innych użytkowników. Użytkownik dla niepoznaki nawet nazwe zmieniał. Wcześniejsza to: ma&ta. Już nieraz pokazaliscie, że czuwacie nad porządkiem i uczciwością na forum usuwając nieuczciwe osoby, więc mam nadzieję, że i tym razem tak się stanie.

10 odpowiedzi
Do moderatora
Rodzice po godzinach |

Zgłaszałam już tą sprawę poprzez kontakt, alr napiszę też i tutaj. Chodzi o osobę mlodafitmama która oprócz tego, że odpowiada nie na temat pod artykułami to pisze komentarze dość niezrozumiałe, bez ładu i składu napisane byle jak, byleby tylko zmieścić sie6w 200 znakazach i zdobyć punkty. Niektóre słowa są powtarzane przez co komentarz wygląda na bełkot, a z tego co wiem to nasze odpowiedzi muszą być merytoryczne.

67 odpowiedzi

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała
Lekki balsam do ciała
od 1. dnia życia
Czytaj więcej »
Olejek do kąpieli i pod przysznic
Olejek do kąpieli i pod przysznic
od 1. dnia życia
Czytaj więcej »