Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Osamagda
Mama
post napisany:

Kiedy zaczęłyście układać maluszka na brzuchu? Wczoraj byliśmy na badaniu stawów biodrowych, zapytałam Pani doktor czy możemy już to robić, zdziwiła się że pomimo iż dziecko ma półtora miesiąca jeszcze tego nie robiliśmy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Palinkaaaa
Mama
post napisany:

Od samego początku kładłam swojego synka na brzuszku, nie miał jeszcze tak dużo siły więc nie wytrzymywał długo. Z każdym dniem leżał na brzuszku coraz dłużej. Teraz uwielbia bawić sie na brzuszku. Leżąc na brzuchu dziecko wzmacnia mięśnie więc lekarze zalecają aby dziecko leżało jak najwięcej w ciągu dnia na brzuszku.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna 1993
Mama
post napisany:

Od urodzenia powinno się kłaść na brzuszek. U nas niestety zawsze kończyło się to wielkim płaczem, ponieważ synek od początku nie chciał w tej pozycji leżeć. Dopiero jak sam zaczął się przekrecać na brzuch, czasami zdarzyło się że chwilę spał w tej pozycji lub się bawił. Ale nie trwało to długo, bo nie chciał w ten sposób. Mimo to od samego początku ukladałam go na brzuszek jak najczęściej, przynajmniej na chwilę, nawet jeśli małemu się to nie podobało. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Od samego poczatku. Albo lezala brzuchem na mnie albo na lozku. Majac niespelna miesiac, ladnie trzymala sama glowke. Mowia, ze nie powinno sie klasc na brzuchu jesli nie odpadl jeszcze kikut pepowinowy, a tak to mozna. Smialo. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agnieszka
Mama
post napisany:

My dzieci odrazu kładliśmy na brzuszku jak tylko wyszliśmy że szpitala do domku. Trzeba kłaść dzieci na brzuszku najlepiej odrazu chociaż na parę minut jak dziecko nie lubi tak jak było u nas że płakała ale na chwilkę ja zabawialiśmy zabawkami

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

U nas od samego początku, ale córka bardzo płakała w tej pozycji. Po kilku tygodniach taka pozycja jej się spodobała.U nas położna poleciła, aby jeśli dziecko nie chce od noworodka leżeć na brzuszku, aby kłaść je w tej pozycji na sobie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaElf
Mama
post napisany:

Tak naprawdę od pierwszych dni życia mała leżała na brzuszku, teraz nie specjalnie lubi te pozycje choć wydawałoby się, że powinna być przyzwyczajona. Oczywiście walczymy bawiąc się z nią żeby tylko trochę polezała

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja kładłam swoje dzieci niemalże odrazu na brzuszku (czasami na łóżku czasami na sobie). Bywało tak że nie chciały leżeć i odrazu płakały a czasami udało się że chwilkę poleżaly. Wszystko zależało od nastroju w danym dniu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

od samego początku powinno się kłaść dziecko na brzuszku. pomaga to w prawidłowym funkcionowaniu brzuszka i pionizacji. ja będąc jeszcze w ciąy słyszałam to od połoznej i przy wyjsciu ze szpitala również

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Ja Zaczęłam kłaść swoje dziecko na brzuszku kiedy odleciał dziecku kikut. Wtedy często kladlam na brzuchu. Szybciej dziecko wzmacnia mięśnie brzucha i uczy się podnosić główkę do góry. Im wcześniej tym lepiej dla dziecka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15