Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Kiedyś tak, ale teraz już nie. Mały je bardzo uzo jogurtów naturalnych, więc wszytko co potrzebne  sam sihie dostarcza. Natomiast nie wykluczam używania, gdy nadejdzie taka potrzeba. Uzywalismy na początku vivomixx. Był to probiotyki najbardziej polecany 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Ja  nigdy nie podawalam. Moje siostry rowniez nie podawaly swoim dzieciom. Nawet nie znalam takich zalecen przez lekarzy. :D  na kolki herbatka koperkowa dwa razy w tygodniu i masaze, a na ulewanie podlozylismy po ksiazce z przodu lozeczka, by glowka byla wyzej. Pomoglo. :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
NataliaEnzo
Mama
post napisany:

Ja podawalam dicoflor w 3 m. ż. jak przez tydzien był na bebilonie. Na codzień karmimy piersią, więc nie ma sensu dokładać probiotyków skoro ma naturalne z mlekiem a nie ma kolek, ani innych historii brzuszkowych. Może się zdecyduję jak bedzie chory, ale na razie mial tylko 3-dniowkę więc nie było sensu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mother
Mama
post napisany:

Ja podawałam małej dicoflor na kupkę i espumisan na wzdęcia. To poleciła nam położna. Dicoflor tylko na początku podawałam a espumisan sporadycznie jak mała miała wzdęcia. Lekarka rodzinna nic nie wspominała o probiotykach.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anielkaaa75
Mama
post napisany:

Probiotyki ( biografia) tylko podaje przy antybiotykoterapii. Wedlug zaleceń lekarza pediatry podawałam wyłącznie wir D i tak jest do tej pory a mamy już 5msc. Nie chcę przeciążać małego brzuszka mojego dziecka. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Juliankowyswiat

Myślisz, że same jogurty naturalne wystarcza? U mnie synek też je wcina i nie podaje probiotykow bez potrzeby tylko w trakcie antybiotykoterapii  Właśnie ciekawe są jeszcze jakieś dobre naturalne produkty które mogą pomóc? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
magsula
Mama
post napisany:

wolę synbiotyk, bo ma też prebiotyk w składzie, multilac baby nam się jak do tej pory dobrze sprawdza, dobry ma skład i raz dziennie tylko się podaje, mniejszemu dziecku można bezpośrednio do buzi

0 0
zgłoś post
do moderacji
Alutka2223
Mama
post napisany:

Synek od urodzenia miał problemy z brzuszkiem i też podawaliśmy probiotyk biogaia.Teraz synek ma rok i nadal podaję mu probiotyk 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby