Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
MamaElf
Mama
post napisany:

Czy podjęcie swoim dzieciom probiotyki? Ja podaję od 1 miesiąca życia. Zalecenie lekarza. Obecnie to jest BioGaia i chyba jest najlepszy. Bo przetestowałem jeszcze dwa inne i albo forma podania była beznadziejna albo cena za 5 ml 80 zł

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Nie nigdy nie podawała ani synowi ani teraz córeczce. Myślę że nie ma takiej potrzeby ja tam wolę unikać takich rzeczy. U nas lekarka która prowadzi i syna i córkę nawet nigdy o tym nie wspominała mi na wizytach w przychodni 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaElf
Mama
post napisany:

No moja Pani doktor mnie do tego przekonała mówiąc  że dzieci które dostają probiotyki mniej ulewają i w przypadku biegunkę zdecydowanie łagodnie to przechodza. I narazie się sprawdza bo nawet po szczepieniu rotawirusem nic małej nie było  a jak wiadomo to żywa szczepionka i praktycznie zaraza się dziecko rotawirusem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

Ja zazwyczaj podaje dziecio probiotyki tylko przy antybiotyku lub przy problemach żołądkowych. A tak to raczej nie podaje gdy ie ma takiej potrzeby. Doktorka także nic nie mówiła o stosowaniu probiotyku jeśli to nie jest konieczne.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Ja podawałam na początku, bo miesliśmy mały problem z kupką i lekarz zalecił, ale potem zrezygnowałam z niego. POlecił nam Dicoflor, ale nie uważam żeby on nam coś pomógł i zaprzestaliśmy podawanie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

Ja podawalam probiotyk BioGaia od około 3 tygodnia do końca 3 miesiaca. Potem już nie było takiej potrzeby, bo córka nie miała kolek ani problemów z brzuszkiem. U nas ulewania pojawiały się takie same z probiotykiem jak i bez niego. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
ja74
Mama
post napisany:

Ja mojemu dziecku podaje probiotyki jak ma problemy z brzuszkiem,a tak na codzień to nie podaje probiotykow dziecku,dlatego że nie muszę. Trzeba zdrowo odżywiać się, ćwiczyć, czytać książki, gotować obiady, tańczyć, chodzić na spacery.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna 1993
Mama
post napisany:

Podawałam Biogaię, a po skończeniu buteleczki jeszcze jakiś inny probiotyk, którego nie pamiętam nazwy. Synek miewał czasami wzdęcia, więc myślałam, że probiotyki trochę nam pomogą. Ale żadnej różnicy nie zauważyłam, więc przestałam stosować.

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamatatatestuje
Mama
post napisany:

My w grudniu wylądalowaliśmy z nieokreślonym wirusem (potocznie jelitówka) w szpitalu, tam na wyjście przepisano nam Dicflor. Potem podczas kontrolnej wizyty u pediatry jako, że zbiegło się to z rozpoczęciem żłobka, Pani doktor zaleciła nam stosować codziennie ten probiotyk. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
netka505
Mama
post napisany:

My także stosujemy probiotyk. Synek ma kolki wiec pediatra zalecił nam brać kropelki aby złagodzić te dolegliwość. Niestety poprawy nie widzimy. Jeżeli chodzi o ulewanie to także nie pomogło. Dokończymy te buteleczkę ale następnej już raczej nie kupimy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby