Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Zajac
Mama
post napisany:

Dziewczyny jakie rozmiary ubranek kupowalyscie dla swoich pociech na te pierwsze dni życia? Ja kupiłam troszkę rozmiaru 56. Czy to jest jeszcze za duży rozmiar i kupić coś mniejszego? To mojenpierwsze dziecko i zupełnie nie mam pojęcia.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aleksandra 96
Mama
post napisany:

Miałam naszykowane 56 i 62. Uważam ze teraz rodzą się duże dzieci i o ile ciąża przebiega prawidłowo oraz lekarz nie planuje wcześniejszego rozwiązania to nie ma sensu kupować mniejszych. Moj synek jak się urodził miał 58 cm czyli 56 w ogóle nie nosił. Od razu chodził w 62.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

Uważam że 56 to za mały rozmiar, chyba że dziecko jest wcześniakiem, nawet jeżeli ubranko o rozmiarze 62 będzie odrobinę za duże to nic się nie stanie, nawet nie zauważysz kiedy z niego wyrośnie, poza tym lepiej żeby ubranko nie krępowało ruchów dziecka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Ja kupywałam wszystkie nawet 56 zawsze się przydadzą  moja malutka była mała więc nawet 3 miesięce miała rozmiar 56. Jedynie niekupywałam rozmiaru 50 ani jednej rzeczy nie miałam z tego rozmiaru w szafie malutkiej

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Kupiłam rozmiar 56. Po urodzeniu okazało się że te ubranka są za duże. Podwijałam rekawki, a spodenki niestety troche sie ciągnęły. Ale takie dziecko bardzo szybko rośnie więc nie przejmowaliśmy sie aż tak bardzo. Jeśli masz możliwość możesz kupić rozmiar mniejszy ale nie kupuj za duzo tych ubranek gdyż szybko wyrosnie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Trudno powiedzieć jaki rozmiar będzie najlepszy dla dziecka. Zależy od tego ile będzie miało gdy się urodzi. Ale warto mieć przy sobie dwa rozmiary 56 i 62. Lepiej dziecko czuje się w ubraniach które są luźne trochę

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

O widzicie. Ja w ogóle pominęłam rozmiar 58. Bo kupiłam sobie 56 troszkę i od razu po nim rozmiar 62. Ale z tego co piszecie to chyba już mniejszych nie będę kupować od rozmiaru 62. A też mnie babka w sklepie w błąd wprowadziła mówiąc że jest rozmiar 50, 56, 62...

0 0
zgłoś post
do moderacji
TataDziecka
Tata
post napisany:

Być może są i mniejsze rozmiary. Są też dzieci urodzone przed czasem i myślę że muszą być mniejsze rozmiary od podanych powyżej. Ale takim uniwersalnym rozmiarem dla dziecka jest 62.  Komfortowy w noszeniu. Ja dla mojego dziecka kupiłem ten rozmiar i był ok wiec też polecam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

Kurczę to może nie potrzebnie kupowałam ten 56 rozmiar. Mój mąż jest wysoki ja nie jestem też malutka. Hmm.... Zobaczymy może akurat się przyda.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna 1993
Mama
post napisany:

Ja mam ponad 170 cm wzrostu, mąż prawie 180, więc kupując ubranka na początek również myślałam, że dziecko urodzi się duże i potrzebuję większych rozmiarów. Zaczynałam więc od 62. I gdyby nie to, że znajomi dali nam reklamówkę ubranek po swoim dziecku, musielibyśmy kupować od razu po narodzinach nowe rzeczy. Nasze okazały się za duże. A oglądając te ubranka, które dostaliśmy, myślałam że nie użyję żadnych, bo wydawały mi się za małe. Tymczasem synek chodził w nich jeszcze długo. Tak więc lepiej mieć coś z mniejszych rozmiarów, nie tylko same większe. Rozmiary też są różne w zależności od producenta, więc nie zawsze większe jest wygodniejsze do założenia dziecku.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby