Nawigacja:
Pierwsza wizyta w przychodni po narodzinach
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mama H&F
Mama
post napisany:

Ja na pierwsza wizyte kontrolna nie jeździłam to jest tylko wywiad i zbadanie malucha przez pediatrę, ja pojechała jak miałam zgłosić się na pierwsze szczepienie które termin był wypisany w książeczce z tyłu i odrazu zrobiliśmy wywiad z panią doktor, tyle infekcji teraz panuje że ja omijam przychodnie jak nie muszę tam byc

0 0
zgłoś post
do moderacji
młodamama
Mama
post napisany:

My do przychodni na wizytę po raz pierwszy poszliśmy po miesiącu od urodzenia, też  bardzo obawiałam się zarazków, infejcji, więc doskonale Cię rozumiem, tym bardziej, że nadal mamy okres przeziębieniowy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Wydaje mi sie, ze bylo to cos kolo 4-5 tygodnia. Wiem, ze bylo to po sylwestrze, a mloda urodzila sie w grudniu. Ja uwazam, ze nie ma co zwlekac, bo jednak do tego lekarza trzeba pojsc. Zwlaszcza po skierowanie na usg bioderek. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja byłam pierwszy raz w przychodni z maluchem jak położna ustaliła nam termin wizyty w przychodni było to około drugiego tygodnia po powrocie ze szpitala. Później byliśmy dopiero na pierwsze szczepienie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

Wydanie mi się że położna,  która przyjdzie do was po narodzinach dziecka powie kiedy iść do lekarza i co dalej robić. Bo tak same my młode mamy skąd mamy wiedzieć takie rzeczy. A niepotrzebnie brać dzieciątko do przychodni to szkoda. Tyle tam chorych się przewija  

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aleksandra 96
Mama
post napisany:

3 dni po wyjściu ze szpitala. Miałam skierowanie ze względu żółtaczki oraz podwyższone crp. Później co 2 tygodnie do 3 miesiąca z tych samych powodów do kontroli. U nas ani razu nie było położnej w domu. Nawet telefonów nie odbierała, a w przychodni tylko 1 więc o zmianie można pomarzyć.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

No właśnie u nas w przychodni niestety nie ma wizyt domowych chyba że wizyty płatne, położna kilka razy wspominała że trzeba zgłosić się do lekarza czym prędzej i zlekcewazyla moje obawy, no cóż miejmy nadzieję że nic nie złapiemy

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

My dopiero na szczepieniu, ale u nas jest oddziele wejście i gabinet dla dzieci zdrowych. Było to po 7 tygodniach. Wcześniej mieliśmy wizytę pediatry w domu - z tego co wiem to taki powinien byc standard, że lakarz na pierwszą wizytę pojawia sie w domu u malucha. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Ja zabrałam swoje dziecko tydzień po wyjściu ze szpitala. Poszłam tylko dlatego ze trzeba iść a nie dlatego że coś nie tak było z dzieckiem. Między innymi lekarz sprawdziła jak przybiera na wadze i inne parametry. Dowiedziałam się od pediatry więcej niż od położnych w szpitalu które uważaly że ja musze wszystko wiedzieć.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Dziwne, że nie mają wizyt domowych- jest to bardzo dobra opcja na początek- u nas była super, nie musiałam jechać do pzrychodni, lekarz dał skierowanie na bioderka, zbadał i wszystko wytłumaczył. Potem szczepienie dopiero.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby