Nawigacja:
Pierwsza wizyta w przychodni po narodzinach
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Osamagda
Mama
post napisany:

Drodzy rodzice kiedy odwiedziliscie po raz pierwszy lekarza ze swoim noworodkiem? W zaleceniach zawarta była informacja o wizycie w przeciągu 5-7 dni po opuszczeniu szpitala. Bardzo boję się panujących wirusów, infekcji, dlatego jeszcze nie byliśmy pomimo tego że dziecko skończyło miesiac

0 0
zgłoś post
do moderacji
Niunia 1985
Mama
post napisany:

My odwiedziliśmy lekarza w przechodni dla zdrowych dzieci dopiero w 7 tygodniu i odrazu dostaliśmy szczepienia

1 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna 1993
Mama
post napisany:

My byliśmy jak mały skończył 4 tygodnie. Takie zalecenie dała nam położna podczas wizyty po porodzie. Mówiła że pediatra zobaczy jak dziecko się rozwija. Jeżeli nic złego się nie dzieje, to nie ma sensu narażać niepotrzebnie dziecka na choroby, które może przynieść z ośrodka.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Byłam jakoś po 3 tygodniach bo czekaliśmy tyle na wizytę, wcześniej była u nas położna więc dzidzia była zbadana. Ja bym się jednak wybrała do przychodni, dla chorych dzieci chyba jest oddzielne wejście? A ważne jest żeby sprawdzić czy dziecko prawidłowo się rozwija. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

U nas w pierwszym tygodniu po wyjściu ze szpitala zauważyliśmy w pieluszce jakby krew i zadzwoniłam do oprzychodni, lekarz przyjechał za godzinkę obejrzał- na szczęście było oki, dał tylko priobiotyk, zbadał, dał skierowanie na bioderka i tyle. Także to była pierwsza wizyta w domku- kolejna dopiero jak szczepienie. Można do domu pediatrę zaprosić w ramach nfz.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

My w przychodni byliśmy dopiero na szczepieniu. A tak u nas z przychodni przyszedł lekarz na wizytę domowa. Taki maja tutaj system. Przynajmniej u nas w mieście. Nie wiem czy wszędzie tak jest. W każdym bądź razie ja się cieszyłam że nie muszę z takim maluszkiem chodzić tam do przychodni a lekarz sam przyszedł. A szczepienie wiadomo że jest oddzielone i są tam zdrowe dzieci więc to nie był już problem :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Nosorozec
Mama
post napisany:

My byliśmy w 7 dobie życia córki na wizycie patronażowej u pediatry w przychodni. Następna wizyta była w 6 tygodniu i wtedy odbyły się też szczepienia 6w1, pneumokoki, i rotawirusy. Przed pierwszą wizytą w przychodni była też u nas położna. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

My odwiedziliśmy pediatre bardzo szybko bo już w drugim tygodniu  Spowodowane to było bardzo okropnymi kolkami. Sądzę że jeżeli nie ma takiej potrzeby to możecie sobie odpuścić taką wizytę. Uważam też  że gdyby była taka potrzeba, napewno położna środowiskowa poinformował by was o tym 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kici86
Mama
post napisany:

Ja pierwsza wizyte miałam na początku roku bo ze szpitala wyszliśmy dokładnie w wigilię. W przychodni był tata maluszka i ustalił termin. Na pierwszej wizycie to mówiono nam o szczepieniach refundowanych i płatnych. Ale szczepienia odbyły się dopiero na drugiej wizycie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Jakos 2 dni po wyjsciu ze szpitala u nas byla polozna i później przychodziła co tydzień. W okolicach 3 tygodnia zycia byla u nas w domu z wizyta patronazowa pediatra i badala coreczke, czy wszystko w porzadku. W przychodni bylysmy dopiero na szczepieniu, ale to jest u nas w osobnym budynku w poradni dzieci zdrowych.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne w sprayu SPF 50+ VL, IR