Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Mother
Mama
post napisany:

Jak układacie swoje dzieci do snu? Co stosujecie aby spało im się wygodnie i bezpiecznie: otulacze , rożki....?

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Wydaje mi się że podobny temat był już poruszany na forum :-) Ja usypiałam synka na początku w rożku bo dobrze i spokojnie mu się w nim spało. Córka spała pod kocykiem od początku więc jak widać każde dziecko jest inne. Z tego co wiem od znajomej otulacz zwłaszcza ten bambusowy jest rewelacyjny ale nie wiem bo to nie miałam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

U nas na samym poczatku coreczka spala w rozku. Lubila bardzo w nim spac. Spala spokojniej. Ukladalam ja na boku. Raz jednym. Raz drugim. I tak do prawie miesiaca. Później popoludniami corka uwielbiala spac na brzuchu i potrafiła tak bez pobudki nawet 5 godzin. Gdy przestala spac w rozku, to kupiłam spiworek.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie uzywalam ani rozkow ani otulaczy bo moja corka nie chciala w nich spac. Ciagle sie wiercila, denerwowala i plakala dlatego tez spala tylko pod kocykiem. Tak najwidoczniej bylo jej najlepiej. Oczywiscie pomocne byly moje rece, bo najczesciej usypiala wlasnie na nich, wiec mozna powiedziec, ze to byl taki moj wspomagacz. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaiTata
Tata
post napisany:

U mnie wspomagaczem były również ręce wprawdzie nasz synek spał chwilę w rozku ale potem już mu przeszkadzał i spał pod kocem do tej pory zasypia tylko na rekach a na prawie 10 miesięcy czasem zdąży się że zaśnie u nas na łóżku o potem daje go do łóżeczka albo czasem przy butelce ale rzadko moje ręce są dla niego nie zastąpione

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Nie stosuję żadnych rożków,otulaczy itp.  Stosuje natomiast ,albo Szmisia ,albo włączam coś na Youtube np. Odkurzać i mały szybko przy tym zasypia :) . Gdy i to czasem nie pomaga noszę go na ręcach i śpiewam kołysanki  :) .Taki szum z odkurzacza czy innch rzeczy bardzo mi pomaga . Pomógł mi przy 2 i 3 synku :) Takie to są moje wspomagacze :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magi88
Mama
post napisany:

Moja córka na początku spała w rożki, później śpiworek. Przez jakiś czas też była na noc otulana, wtedy spała o wiele spokojniej i dłużej. W nocy śpi bez problemu natomiast drzemki w ciągu dnia są ciężkie. Zasypia jedynie w wózku,  na spacerze. W domu nawet jak jest bardzo zmęczona to sama nie zaśnie. Czasem noszenie daje radę ale też nie zawsze.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Zależy w jakim wieku jest dziecko czy poniżej roku czy powyżej. Jeśli poniżej to ja kładę na plecach lub na bok ale i tak przekręca się na brzuszek;) używam rozka a później przeszłam na śpiworek na rękawki aby dziecku było ciepło bo jak wiadomo pod zwykłym kocem się rozkryje i tez istnieje niebezpieczeństwo że odkryje się nim cały.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Aby dziecko spało spokojnie układam je na płaskiej poduszce. Taka poduszka to podstawa. W Koło szczebelek łóżeczka mam ułożone otulacze by dziecko wiercąc się, przez przypadek sie nie uderzyło. Nie ubieram je do snu zbyt ciepło. Ma na sobie tylko śpioszki. Do tego pilnuje by w pokoju nie panowała zbyt wysoka temp., maksymalnie 20,5 stopnia. Zakupiłam nawilżacz powietrza. Zawsze przy takim urządzeniu lepiej sie oddycha.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Jak synek był malutki to zawsze spał w rożku i w swoim łóżeczku. U nas też dziecko śpi na płaskiej podusi. Nawilżasz powietrza w pokoju cały czas uruchomiony i oczywiście temperatura w pokoju ospowiednia- ok 21 stopni. A i tak synek uwielbia się odkrywać, jak był mniejszy to spał w rożku, więc nie było tego problemu..

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Baby