Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Karolina
Mama
post napisany:

Syn ma 6tyg pediatra stwierdzil przepuchlinie pepkowa. Czy któreś dziecko tak miało? Czy to zniknie?

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Moja nie miala. Ale zazwyczaj sama sie zrasta ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Moje dzieci też nie miały więc nie wiem ale napewno warto to obserwować i kontrolować u pediatry.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Nasz synek nie miał koleżanki synek miał i kleiła jakimś plastrem specjalnyn i przepuklina zniknęła po samych plastrach

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Mojej przyjaciółki synek miał i mu znikła po pewnym czasie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Sylwia18
Mama
post napisany:

Mój synek miał i mu samo znikło. Ale co 6 miesięcy jeździmy na kontrol do chirurga 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marti128
Mama
post napisany:

Najlepiej udać się do chirurga on pokaże jak odpowiednio przyklejać plaster albo trzeba będzie do niego jeździć na przyklejanie. To jest ważna rzecz i nie warto jej zaniedbac. Bo potem mogą być poważniejsze powikłania i wtedy dopiero człowiek się martwi. Na szczęście nie musieliśmy z synkiem tego przechodzić ale znajoma miała taki problem. Od razu poszła do chirurga i synek był pod jego opieka 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Kici86
Mama
post napisany:

Czytałam o tym na jakiejś stronie internetowej. Ostatnio jak patrzałam na pepuszek synka to zastanawiałam się czy nie ma objawów przepukliny pępkowej. Podobno jak nie jest duża to się sama wchłonie ale warto zasięgnąć opinii lekarza. Ja przy najbliższej wizycie powiem aby pediatra przyjrzał się pepkowi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

nie u mnie tego nie bylo choc o tym trzeba wiedziec jak cos takiego sie zdarzy no i trzeba tego pilnowac i kontaktowac sie  lekarzem ktory sie tym zajmuje badz lekarz rodzinny tez moze byc ae czy to sie wchlonie nie wiem tego

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

U nas pojawiały się jak to położna nazwała "początki przepukliny", natomiast po 3 tygodniach przepuklina pępkowa zaczęła się wycofywać. Ja sama byłam mało zorientowana jak prawidłowo powinno to wyglądać, więc konsultowałam z położną i pediatrą 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic