Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Mama Zosi
Mama
post napisany:

To fakt, dziecięce ubranka potrafią być przeslodkie i przeurocze, a święta to dobra okazja by takie ciuszki im założyć i cyknac kilka pamiątkowych zdjęć:) A dziewczecych ubranek jest na pewno więcej bo to i sukienki i spódniczki i bodziaki jakieś fajne, można poszaleć :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
kropa
Mama
post napisany:

Ja kupiłam nawet kocyk w bałwanki, bo była przecena w Smyku i czeka już na grudzień ;) Każda okazja jest dobra do wystrojenia maluszka, jak nie teraz to kiedy ? One są takie słodkie w tych ubrankach. Dziś na dzień Taty wystroiłam Córkę w Bodziaka z napisem: "Daddy's princess" i słodkim obrazkiem i Tatuś chodzi dumny cały dzień :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Ja dzisiaj dla synka nalozylam bodziaka z napisem " mój tata jest najlepszy". Kupiłam go w smyku. Mąż to się śmiał jak zobaczył. Teraz mamy okazję ubierać maluchy jak nam się podoba wiec trzeba korzystac bo później już same się będą ubierać. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Normalnie tak jak należy na święta bez żadnych udziwien. Wiadomo można ubrać jakiś strój który nawiązuje do danego święta ale myślę, że to jest zbędne. Ważne aby dla maluszka było wygodnie ale też i ładnie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Generalnie bez wymyslania. Biała koszula lub body s krótkim rękawem. Nie jestem zwolenniczką zbytniego trojenia dzieci. Czas dzieciństwa jest super i bez sensu ubiór ma ograniczać dziecko 😊 w zeszłym roku, w jego pierwsze święta był w samym body, gołymi nóżkami 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Daria Gołębiowska
Mama
post napisany:

Obchodziliśmy  pierwsze święta  wielkanocne córka miała body w kurczaczki i czapeczkę z kureczka a na wyjście miała rozowylo biały polarowy kombinezonik w kształcie zajaca następne splwieta przed nami.jest wiele pomysłów

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

My na Święta Bożego Narodzenia ubralismy w rajstopki i zwiewna sukieneczke w reniferk. Ot tyle. Mala wygladala ladnie, skromnie i wygodnie. W Wielkanoc rowniez miala sukieneczke tylko w Zajączka i również rajstopki, wtedy tez juz buciki, bo juz biegala. :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Ja swojego ubrałam na elfa pierwsze święta poprostu wyglądał bosko czapki mikolajowej nie chciał założyć płakał więc nie męczyłam go w tym roku będzie już mądrzejszy to trzeba będzie znowu coś wymyslec

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karpatia
Mama
post napisany:

Magia świąt to nie bibeloty w każdym pomieszczeniu i na zewnątrz, żeby się pokazać Dekoracjami nie stworzy się atmosfery świątecznej Mniej znaczy więcej i liczy się przede wszystkim to co jest w sercu ;)

Jeśil jednak szukacie jakichś skromnych i jednocześnie łądnych dekoracji świątecznych, polecam TUTUMI:

https://tutumi.pl/figurki.html

W sklepie mają fajne figurki, którymi mozna na przykład zastąpić choinkę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Baby