Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Ja jeszcze mojego synka nie ubierałam na Wigilię bo urodził się przed samym sylwestrem.Ale miałam okazję go ubrać na Wielkanoc. Obowiazkowo body, biała koszula z muszką i do tego eleganckie spodenki na szelkach.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Ja jeszcze mojego synka nie ubierałam na Wigilię bo urodził się przed samym sylwestrem.Ale miałam okazję go ubrać na Wielkanoc. Obowiazkowo body, biała koszula z muszką i do tego eleganckie spodenki na szelkach.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Na wigilię synek był ubrany w niebieska jasna koszulę z długim rękawem (pod spodem miał zwykłego białego bodziaka na ramiaczkach) i do tego spodnie jeansowe takie mięciutkie jak dresowe. Miała być jeszcze mucha ale doszlam do wniosku ze bedzie mu niewygodnie. Na pierwszy dzień świąt założyłam mu komplecik białe body z wszyta mucha i do tego takie czarne spodnie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mother
Mama
post napisany:

Na święta ubieramy nasze dziecko bardzo odświętnie tzn. jakaś elegancka sukienka najlepiej w jasnych kolorach, rajstopki. Do tego buciki i jakaś ozdoba na głowę na przykład opaska. Ważne aby dziecko czuło się w tym swobodnie i miało wygodnie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Zosi
Mama
post napisany:

My na Wielkanoc założyliśmy córeczce śliczna sukieneczke, ale szczerze mówiąc to takie małe dzieciaczki (poniżej 6 miesiaca) nie czuja różnicy w tym jak są ubrane i że to jest ich odswietne ubranko. Jedynie my wizualnie sobie sprawiamy przyjemnosc ubierajac je elegancko.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Dokładnie tak malutkie dzieci nie wiedzą że są święta i że mają na sobie odświętny strój. Ale i tak (dla własnej przyjemności) ubierałam takie maluszki elegancko potem takie śliczne zdjęcia na pamiątkę można zrobić :-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Dokładnie dla takich dzieciaczkow jest obojętnie jak są ubrane. Bardziej dla nas zależy żeby maluszek fajnie wyglądał. Dla mnie na przykład kupowanie i ubieranie synka w takie ciuszki sprawia ogromna przyjemnosc. Wiadomo dla dziewczynek jest większy wybór i można bardziej poszalec:-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Nieee. Dla chłopców też można ciekawe i szałowe rzeczy znaleźć :D Teraz jest tyle możliwości ubraniowych, że nie zawsze starczy świąt aby maluszek każdy zestaw założył :D Mój synek ma już nawet kilka ubrań na przyszłe święta, bo jak dostał w prezencie to nie każdy trafił z rozmiarem :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Niby tak ale z reguly jest to jakaś koszula czy bodziak i do tego spodnie. Wiadomo jakieś szelki czy muszke można dobrać I to tak naprawdę tyle. Dla dziewczynki można i sukieneczki, spódniczki czy nawet jakiś komplecik z leginsami. Zawsze do stroju można dobrać jakąś opaskę a jak już większa to i jakąś torebeczke czy bransoletki. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Zosi
Mama
post napisany:

To fakt, dziecięce ubranka potrafią być przeslodkie i przeurocze, a święta to dobra okazja by takie ciuszki im założyć i cyknac kilka pamiątkowych zdjęć:) A dziewczecych ubranek jest na pewno więcej bo to i sukienki i spódniczki i bodziaki jakieś fajne, można poszaleć :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Baby