Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
monia1990
Mama
post napisany:

Drogie mamy, syn jest na piersi a wszyscy...każą mi podawać mu w ciągu dnia wodę... lecz on jej nie chce...Czy Wasze dzieci piją coś oprócz mleka?

2 0
zgłoś post
do moderacji
mami
Mama
post napisany:

Jeśli karmisz piersią nie trzeba dopajać do pół roczku

1 0
zgłoś post
do moderacji
OneWonderfulDream
Blogerka
post napisany:

Najnowsze zalecenia mówią że nie dopaja się dziecka ani na mm ani KP, woda to już urozmaicenie diety, co powinno nastąpić po 6msc bez względu na rodzaj karmienia :) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
O
Mama
post napisany:

Ja karmiłam piersią i synek nie chciał pić wody z butelki a lekarz w szpitalu kazał dopajać wodą nie było łatwo a gdy zaczął pić wodę z butelki to pierś już mu mniej odpowiadała :-(

1 0
zgłoś post
do moderacji
O
Mama
post napisany:

Gdybym nie była wtedy z nim w szpitalu napewno bym nie dopajała wodą z butelki takiego malucha bo pokarm mamy jest najlepszy i gdy dziecku chce się pić to wystarczy że wypije tylko to mleczko które leci z piersi na początku karmienia i jest bardziej wodniste

2 0
zgłoś post
do moderacji
MamaZ
Mama
post napisany:

Dla nas też kazali dopajac mała woda. Ale mija mała wcale nie tolerowala wody. Dopiero teraz zaczyna pić wodę po małym lyczku.

2 0
zgłoś post
do moderacji
MamaZ
Mama
post napisany:

A wcześniej mimo zaleceń mała nie piła. A ja jej nie zmuszalam. Pieluchybyly mokre więc wydaje mi się że wystarczało jej mleko.

1 0
zgłoś post
do moderacji
mama Leona
Mama
post napisany:

Po co dopajac? Ja bym się skupila na zdrowym rozsadku, a nie na tym co gadaja inni ludzie

3 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

Odkąd synek skończył 6mcy zaczęłam podawać wodę i bardzo chętnie ją  pije. Teraz ma 9mcy i nic się nie zmieniło.

3 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

My zaczęliśmy dopajać Synka gdy rozszerzyliśmy dietę. Teraz ma 13 miesięcy i uwielbia wodę, nie podajemy mu nic innego do picia. 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała