Nawigacja:
Jak długo i w jakiej pozycji śpią Wasze maluszki?
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
HunnyHeaven
Mama
post napisany:

Witam wszystkich :) Mam pytanie odnośnie spania Waszych Pociech. Co sądzicie o spaniu na brzuszku? 🤔 Mój Maluszek ma miesiąc i uwielbia spać na brzuszku (najlepiej moim) a jeszcze jak jest przykryty kocykiem i jest mu „ciasno” to spi kilka godzin🙈 Nie wiem tylko czy to dla niego dobre i zdrowe?🤔

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kasusxp
Mama
post napisany:

Moja corcia też uwielbia spać na brzuszku. Ma teraz dwa miesiące. Jak miała 3 tyg zaczęłam odkładać ja na brzuszek bo tak lepiej spała. Gdy kładłam ja na plecki lub na boku, po chwili się budzila i tyle było ze spania. Dodam, że mala ma problemy z brzuszkiem (nietolerancja laktozy, kolki itd) więc lepiej uchodzą gazy jak śpi na brzuchu. Z pierwszą córcia było tak samo do teraz zasypia tylko na brzuchu (ma obecnie dwa latka)

0 0
zgłoś post
do moderacji
pelasia1990
Mama
post napisany:

Moja dwumiesięczna córcia niestety bardzo nie lubi być na brzuszku, co przekłada się na uwagi od lekarza, że jednak powinna chociaż trochę, żeby ćwiczyć mięśnie.

Uważam, że spanie na brzuszku jest super, bo tak jak napisała Kasusxp, ta pozycja jest bardzo korzystna dla brzuszka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic