Nawigacja:
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Wioletta Kędzior
Mama
post napisany:

Witam mam pytanie moja malutka córeczka ma 4 miesiące strasznie się dłoni wszystko bierze do buzi i ma białe dziaselka i czasami ma podwyższoną temperaturę czy to może być ząbkowanie. To jest moje drugie dziecko ale z pierwszym nie miałam wątpliwości nawet nie odczuwam tego jak wyszedł pierwszy ząbek więc nie wiem jak dziecko się zachowuje podczas znakowania

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna30
Mama
post napisany:

U mnie jest dokladnie to samo,pierwsze dziecko zabkowanie przeszlo bezobjawowo, a teraz coreczka ma 4 miesiace,rece cale piastki w buzi i to trwa juz ok miesiaca. Takze w odpowiedzi na Twoje pytanie to naprwno zabkowanie ale zanin sie zabek przebije troche czasu musi minac

1 0
zgłoś post
do moderacji
Kesjabe
Mama
post napisany:

Mój synek, który dziś skończył 4 miesiące, również trzyma raczki cały czas w buzi. Zauważyłam, że się też częściej budzi w nocy. Do tej pory budził się 1 max 2 razy. Teraz budzi się i co 2 h. 200 znaków 20000000000000000.     0000 😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉

0 0
zgłoś post
do moderacji
LiviaSilva
Mama
post napisany:

Mój synek najpierw  okropnie się zaczął slinic. Temperature mial w normie. Teraz mu ida dwójki, ma 9 miesięcy...slini się i wszystko i wszystkich gryzie...ma gryzaczki, szczoteczki gumowe a i tak trzeba byc czujnym. Częściej się tez budzi i chce byc przy piersi.

1 0
zgłoś post
do moderacji
paulina21
Mama
post napisany:

Moja córka w wieku 4 miesięcy też wkładała rączki do buzi i strasznie się śliniła. Pierwszy ząbek pojawił się dopiero w 7 miesiącu :) być może dziecko już w tym "wieku" odczuwa jakieś swędzenie dziąsełek ale wydaje mi się że na pierwszy ząbek jeszcze trochę poczekasz :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
martula-1
Mama
post napisany:

My ostatnio byliśmy z synkiem rowniez 4 miesiące u lekarza ze względu na kaszelek i powiedział że to przez to że ząbki będą szły i bedzie podatniejszy na infekcje dodał że "rozszerzają mu się dziasla" czyli znak że nieprzesoane noce coraz bliżej 🤐

1 0
zgłoś post
do moderacji
Monikaw1996
Mama
post napisany:

Mój syn jak mial 4 miesiące zaczal się ślinić, wkładać sobie rączki do budzi, jednak ząb zaczął wychodzić teraz a zaczyna 7 miesiąc, już go powoli widać. Jednak przez okres 4-6 miesiąc zdarzały mu się gorączki, i przeszliśmy jedna 3- dniowke. Jednak przesypia całe noce i nie mam z nim większych problemów, zobaczymy jak będzie dalej 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Wioletta Kędzior
Mama
post napisany:

Dziękuję wszystkim za radę muszę cierpliwie poczekać kiedy wyjdzie dziaselka się już rozszerzają więc już nie długo powinien wyjść ten jeden ząbek chociaż wydaje mi sie ze idą mojej małej 2 ząbki ponieważ dwie jedynki się przebijają bo rozszerzają jej się dziąsła 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby