Nawigacja:
Co zrobiłyście z "pępuszkami" waszych dzieci jak odpadły?
Noworodek |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
EwaEwkaEwcia
Mama
post napisany:

Ja moich dzieci wszystkich nadal trzymam w pudełku (najstarszy syn ma już 14 lat) A wy co zrobiłyście z nimi? Wiem, że głupie pytanie ale naprawdę mnie to ciekawiło, więc was pytam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
katfol1549
Mama
post napisany:

ja mam wszystkie trzy pępuszki zachowane na pamiątke:)  i nie myśle o tym żeby to wyrzucić gdyż ja sie tego nie brzydze, dlatego dziwie sie niektórym mama ze mowia ze wyrzucily bo sie brzydza,,, A moje dzieci maja dopiero 5 llat 4 lata i 8 mies :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juju
Mama
post napisany:

Zastanawiałam się co z tym zrobić, ale w końcu zostawiłam na pamiątkę, chociaż to może jednak jest trochę dziwne :p nie brzydze się tego, ale w sumie nie wiem co z nim dalej robić :D a córka ma dopiero 3 miesiące. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Różyczka
Mama
post napisany:

Ja nie zachowałam pepuszka. Jest tyle innych cennych rzeczy, które warto zostawić sobie na pamiątkę. O pamiatce w postaci odpadniętego pępka nawet nie pomyślałam przez chwilę. I nie chodzi o to że się brzydzę tylko to po prostu dziwne.

1 0
zgłoś post
do moderacji
LiviaSilva
Mama
post napisany:

Sorry dla mnie kawałek usuniętej pepowiny to żadna  pamiątka😀 mnie to ani nie wzrusza ani nie brzydzi. Więc jak odpadł wyrzucilam. Pierwsze zdjęcie, odcisk stopek lub rączek....to jest urocze..a nie pępek czy zęby😂

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marynia
Mama
post napisany:

Ja nawet nie pomyślałam o tym by zachować pępuszek jednak jeśli ktoś chce mieć taką pamiątkę to ok. Nawet jeśli przeszłoby mi to przez myśl to pępuszek był raczej nie do odzyskania bo mój synek zgubił swój pępuszek w pampersie..brudnym pampersie💩 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Wioletta Kędzior
Mama
post napisany:

Witam mój maluszek pierwszy ma 2 lata trzymam w pudełku moja córka ma 4 miesiące i również trzymam w pudełku będą mieć pamiątkę będą starsi to zobacza jak ich pępek wyglądał na pewno im się spodoba super jeśli na 18 urodziny dostaną taka pamiątkę. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

wyrzuciłam, dla mnie to obrzydliwe trzymać resztki pępowiny po dziecku, fuu.. Niektórzy robią sobie z tego biżuterie, co też jest dla mnie mega obrzydliwe, nie chciałąbym nosić czegoś takiego, ale jak widać ludzie są różni

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaIgnanio
Mama
post napisany:

Schowałam na pamiątkę do pudełeczka razem z bransoletką. Jak dorośnie to będzie wspaniała pamiątka z dzieciństwa. Ja też swój kiedyś dostałam i mam go do dziś. Niektóre mamy twierdzą że to fuu i blee. Trzeba być sentymentalnym żeby zbierać różne pamiątki związane ze swoim dzieckiem. Ten czas szybko leci A takie pamiątki pozwalają powrócić wspomnieniami do tych chwil.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic